Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Molly May Haig „zrelaksowała się”, aby odzyskać Tommy’ego Fury’ego po wygranej w boksie

Molly Mae i Tommy mogą odpocząć po kolejnym zwycięstwie w boksie (Zdjęcie: mollymaehague, @parisfury, Instagram)

Molly May Heig była wczoraj „dumną” dziewczyną jako chłopak Tommy Fury wygrał swoją ostatnią walkę w boksie.

Jednak prawdopodobnie jest bardzo wdzięczna, że ​​jej chłopak w końcu wrócił do domu po tym, jak prawie go nie widziała przez ostatnie dwa miesiące z powodu jego treningu.

22-letni Tommy pokonał polskiego boksera Daniela Boczyńskiego w sobotni wieczór na Wembley, zadowalając przeciwnika w piątej rundzie.

Dziewczyna 22-latka, Molly Mae, oglądała przy wsparciu publiczności obok Paris Fury, żony brata Tommy’ego Tysona Fury’ego, który później wygrał swoją bardzo oczekiwaną walkę z Amerykaninem Dillianem Whitem w szóstej rundzie.

Po zwycięstwie Tommy’ego Molly May powiedziała: „Jestem taka dumna i odczuwam ulgę i wiem, że tak będzie.

„Czekaliśmy tak długo na ten moment, a teraz mamy zwycięstwo, możemy się zrelaksować i ponownie być parą, ponieważ czuję, że właściwie nie widziałem go od dwóch miesięcy, więc będzie świetnie”.

Molly May Hague i Tommy Fury w boksie

Molly Mae była tak dumna ze swojego chłopaka (Zdjęcie: mollymaehague, Instagram)
Dołączyła do niej szwagierka Tommy’ego, Paris Fiore, która wspierała męża Tysona (Zdjęcie: @parisfury, Instagram)
Tommy ogłosił swoje zwycięstwo nad polskim bokserem Danielem Bocianskim (Zdjęcie: Getty Images)

Była gwiazda Love Island została sfilmowana wyglądając na zdenerwowaną podczas konfrontacji z Tommym Bocianskim na ringu i przyznała, że ​​nie było łatwo patrzeć, jak jej partner przyjmuje ciosy.

„Właściwie to nie oglądam, patrzę na ekran” – powiedziała BT Boxing Sport. To jest mój sposób na radzenie sobie z tym. Myślę, że oglądanie go w ciele wydaje mi się trudniejsze, więc patrzę na ekran i to trochę łagodzi stres, ale mam ślady po gwoździach na ramieniu od miejsca, w którym kopię.

„To straszne, szczerze nie chciałbym, żeby stało się to mojemu najgorszemu wrogowi. Strach przed obserwowaniem swojej osoby na ringu nie jest miły.

Po zakończeniu wielkiej walki Molly Mae i Tommy nie mogą się już doczekać wyjazdu na wakacje do Ameryki, aby 7 maja świętować jego 23. urodziny.

Para, która spotkała się w serialu ITV2 z 2019 roku Love Island, niedawno kupiła swój pierwszy wspólny dom, co stanowi kamień milowy w ich prawie trzyletnim związku.

Masz historię?

Jeśli masz historię, film lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z zespołem ds. rozrywki Metro.co.uk, wysyłając do nas e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając stronę przesyłania materiałów — my kocham słyszeć od ciebie.

WIĘCEJ: Molly-Mae Hague dzieli się kulisami, gdy Tommy Fury rozważa swoją następną walkę

WIĘCEJ: ITV ogłasza nowy prawdziwy dramat kryminalny The Hunt For Raoul Foat o postawieniu brutalnego zabójcy przed wymiarem sprawiedliwości

READ  Recenzja filmu 2018: Wstrząsająca historia z Kerali