entertainment

Abhijeet Sawant ujawnia, co zrobił z pieniędzmi po indyjskim bożku i dlaczego był z nich niezadowolony

Piosenkarz Abhijit Sawant, który został pierwszym zdobywcą indyjskiego Idola, opowiedział o nagłym napływie pieniędzy i sławy w swoim życiu, po tym, jak dzięki serialowi stał się sensacją z dnia na dzień. Mówił też o posiadaniu domu, samochodów i bezpiecznych inwestycjach, ale nie był twórczo usatysfakcjonowany.

W rozmowie z pisarzem Chetanem Bhagatem Abhijit powiedział, że u szczytu sławy żył na walizkach i prawie codziennie latał na koncerty. Jego harmonogram był tak napięty, że spał w samochodzie pod swoim domem przez kilka godzin, aby poczuć się jak w domu, zanim wrócił na lotnisko na kolejny koncert.

Zapytany, czy dobrze inwestował swoje pieniądze, powiedział: „Dobrze zainwestowałem. Było to w czasie recesji w 2008 r., więc reorganizowaliśmy wiele zaoszczędzonych pieniędzy tu i tam. ale zaoszczędziłem całkiem nieźle. Kupiłem dom. No cóż, było dobrze. Ale pracowałem za pieniądze i nadal uważam, że to był jeden z moich największych żalu.

Poproszony o wyjaśnienie swojej sytuacji Abhit powiedział, że przed pandemią COVID-19 był niezadowolony ze swojej muzyki, mimo że dobrze sobie radził i zarabiał dobre pieniądze. „Może tak myślę, ale kiedy gonisz za pieniędzmi, musisz iść na kompromis w wielu sprawach ze swoim talentem, muzyką i wiedzą. Zdałem sobie sprawę, że po 35-37 roku nie chcę ciągle mówić: „Co ja robię, musisz iść na kompromis”.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Abhijeet Sawant woła do Indian Idol: „Dla ich bardziej zależy, czy zawodnik może wypolerować buty, czy nie”

Mówił też o ostentacyjnej kulturze przemysłu i przyznał, że też jej uległ. Kupił drogiego Rolexa, który nie pasował do jego nadgarstka.

Abhijeet wpadł w kontrowersje na początku tego roku, kiedy wezwał Indian Idol za przedkładanie płaczliwych opowieści nad prawdziwy talent wokalny.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment