Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Michael J Bolucci 1959-2021 | Wiadomości, sport, praca

Strathers – 61-letni Michael Joseph Bolucci zmarł we wtorek wieczorem 27 kwietnia 2021 roku po odważnej walce z rakiem.

Michael zawsze zostanie zapamiętany ze względu na jego kochającą zabawę naturę, życzliwość, hojność i uśmiech.

Urodzony 26 maja 1959 roku w Youngstown, syn Rocco i Mary Ann Sant’Angelo Bolucci, dożywotni mieszkaniec.

Michael ukończył Liberty High School, a następnie studiował na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown, zanim rozpoczął karierę w zarządzaniu usługami gastronomicznymi, pracując w całej Mahoning Valley.

Michael przez całe życie miał wiele uczuć. Lubił grać w karty i towarzysko z przyjaciółmi, jeździć na motocyklu i był zapalonym fanatykiem sportu, chętnym do dołączenia do swojej ulubionej drużyny, Cleveland Browns. Przede wszystkim Michael uwielbiał spędzać czas z rodziną.

Zostawiając Michaela, aby zachować jego wspomnienia, jego matkę, Mary Anne Bolucci; Córka, Elizabeth Russell z Campbell, czworo wnuków; Jego siostra Michelle (Ron) Campbell of Boardman; I jego brat Ron (Colin) Bolucci z Utah; Wraz z wieloma ciotkami, wujkami, siostrzenicami, siostrzeńcami, kuzynami i przyjaciółmi.

Michael był poprzedzony śmiercią ojca. Jego narzeczona Angela Russell; I jego dziadkowie.

Rodzina i przyjaciele mogą je uhonorować w niedzielne popołudnia, 2 maja 2021 r., W godzinach 14-17 w Domu Pogrzebowym Rossi i Santucci, 4221 Market St. , Youngstown.

Wszystkich prosimy o spotkanie w poniedziałek rano 3 maja 2021 r. O godzinie 10:00 w celu celebracji mszy św. Michała za pogrzeb chrześcijan w kościele Świętej Rodziny, 2729 Centre Road, Polska.

Rodzina, dom pogrzebowy i kościół będą przestrzegać zasady 6 stóp (6 stóp) dystansu społecznego i odpowiednich protokołów higieny. Załóż maskę lub osłonę twarzy. Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, rodzina zrozumie i uzna Twoje myśli i modlitwy jako hołd złożony Michałowi.

Zamiast kwiatów rodzina Michaela prosi o darowizny materialne na rzecz Szpitala Badawczego St. Jude, 262 Danny Thomas Place, Memphis, TN 38105.

READ  Nr 1 Morgantown zatrzymuje Wheeling Park | Wiadomości, sport, praca

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić www.rossisantuccifh.com, aby obejrzeć te nekrologi, podpisać się w księdze gości i wysłać kondolencje rodzinie Michaela.

(Uwaga specjalna)