Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jerry T Walsh 1958-2021 | Wiadomości, sport, praca

Strothers – 62-letni Jerry T Walsh zmarł spokojnie w środę 28 kwietnia 2021 roku w wygodnym domu otoczonym córkami, po odważnej, całorocznej walce z rakiem.

Jerry urodził się 15 września 1958 roku w Painesville jako syn Donalda Walsha i Marilyn Wade Getz.

Ukończył Liceum Struthers w 1977 roku. Zaraz po ukończeniu studiów Jerry rozpoczął 43-letnią karierę w branży telewizji kablowej, pracując dla Hopewell Cable TV, a później Century Cable i Adelivia. Jerry odegrał złożoną rolę w wprowadzeniu telewizji kablowej do Struthers i Lowellville. W 2003 roku zajmował stanowisko w Suddenlink Cable w Newton Falls i pracował tam do przejścia na emeryturę w 2020 roku.

Jerry był bardzo kompetentny i ekspertem w wielu dziedzinach. Był prawdziwym reformatorem i często rozbierał rzeczy na części tylko po to, by znaleźć ich wewnętrzne działanie lub użyć części w innym projekcie. Był w stanie naprawić prawie wszystko, a jeśli nie, to było naprawdę zepsute.

Jerry był perfekcjonistą, jeśli chodzi o swoją pracę. Przyjaciele i rodzina wiedzieli, że mogą liczyć na pomoc Jerry’ego, nie prosząc i nie oczekując niczego w zamian. Jerry spędzał wolny czas na projektach w swoim domu, a jego ulubionym miejscem jest stolarstwo. Przede wszystkim Jerry ma przyjemność wyciągać rękę lub dzielić się swoją wiedzą tym, którzy jej potrzebują.

Jerry był lojalnym ojcem i dziadkiem. Uczył swoje córki wagi ciężkiej pracy i poświęcenia, które niewątpliwie przyczyniły się do ich dzisiejszego sukcesu. Jerry nie mógł być bardziej dumny ze wszystkich swoich osiągnięć. Był równie lubiany przez wnuczki, które uwielbiały się z nim bawić i wygłupiać. Jerry był naprawdę wyjątkowy i na zawsze wpłynął na życie tych, którzy mieli przyjemność go poznać. Jego poczucie humoru i dowcipu nigdy nie zostanie zapomniane.

Jerry na zawsze będzie tęsknił za swoimi córkami Melissą (Shane) Holmes z Struthers, Amandą Walsh (Marcus Moore) z Jacksonville na Florydzie i Gerlyn (DJ) Aldish of Strothers; Jego matka, Marilyn Getz Campbell; Siostra Rosan (Tom) Trucio z Mediny; Brat Donalda Walsha z Newton Falls; Trzy wnuczki, Nina, Amelia i Vaida, które dały mu tyle radości; I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

READ  Głównym tematem spotkania wiejskiego jest Biblioteka Polska Wiadomości, sport, praca

Jego ojciec poprzedził go śmiercią. Bracia Joseph Walsh i Donald Walsh Jr. Siostra Susan Kroner; I jej siostrzenica, Stacy Crohner.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w niedzielę 2 maja 2021 r. Od 14:00 do 17:00 oraz w poniedziałek 3 maja 2021 r. Od 10:00 do 11:00 w Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

Usługi pogrzebowe odbędą się w poniedziałek o godzinie 11 w domu pogrzebowym.

Jerry zostanie pochowany na Cmentarzu Riverside w Polsce.

Odwiedź www.higgins-reardon.com, aby przesłać kondolencje rodzinie.

(Uwaga specjalna)