Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Michael B. Giovanon 1958-2021 | Wiadomości, sport, praca

lordstown – Michael B. Giovanon, 63 lata, zmarł spokojnie w niedzielę 13 czerwca 2021 r. o godzinie 4:10 w Hospicjum w Polsce z rodziną i kochającymi przyjaciółmi u boku.

Mike urodził się w sobotę 7 stycznia 1958 roku w Warren, syn zmarłego Benjamina i Hazel Gregory Giovanon i mieszkał w tej okolicy przez całe życie.

Ukończył Lordstown High School i uczęszczał do Pittsburgh Rossdale College i przeszedł szkolenie w zakresie budowy i naprawy przekładni.

Mike, weteran armii, dołączył do czynnej służby w 1982 roku w Fort Polk w Los Angeles, gdzie był mechanikiem czołgów. W 1985 r. otrzymał urlop honorowy w randze szeregowca I klasy.

Mike pracuje w General Motors od 26 lat.

Uwielbiał jeździć swoim Harleyem Davidsonem, lubił polować i łowić ryby, a także uwielbiał pracować na swoim traktorze i pracować na farmie. Co najważniejsze, Mike lubił przebywać z rodziną i przyjaciółmi oraz spędzać z nimi czas.

Mike przeżył swoją byłą żonę Teresę Angelo od 28 lat, którą poślubił 3 kwietnia 1993 roku; trzy siostry, Caroline Griffin z Lordstown, Brenda Estlack z Wilmington w Północnej Karolinie i Diane (Terry) Hetter z Wiednia; i trzech synów, Chrisa Giovanona, Tylera i Travisa Heatera.

Oprócz rodziców śmierć Mike’a poprzedził brat Ralph Giovanon; i jej siostra Sharon Forbey.

Przyjaciele zostaną przywitani przez rodzinę w niedzielę 20 czerwca 2021 r. w godzinach 16-18 w Domu Pogrzebowym Staton-Borowski, po czym o 18 odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe z kuzynem Mike’a, wielebnym Ronaldem Giovanonem.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Lordstown Village.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie datków na pamiątkę w imieniu Mike’a na rzecz Hospice House, 9803 Sharrott Road, Polska, OH 44514.

Aranżacje zostały zlecone i sponsorowane przez Staton-Borowski Funeral Home, 962 North Road NE, Warren, OH 44483, 330-394-6200. Oddany służbie Twoim bliskim. Ten nekrolog można obejrzeć, a kondolencje przesyłamy na www.statonborowskifuneral home.com.

(uwaga specjalna)

READ  Mistrzostwa Świata 2022: pozostają Argentyna, Chorwacja, Francja i Maroko, jak oglądać w 4K, harmonogram i godziny rozpoczęcia