Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Metallica dostaje swój własny gramofon Pro-Jecta z motywem metalowym, a ja będę z tobą walczył o jeden

Dla fanów, którzy utknęli w podróży Metalliki do mistrzów metalu z lat 80. w ich okresie, takich jak Internet worek treningowydla nich ostateczne odkupienieoto plik obrotnica Wydawało się, że zasługiwał na pozdrowienie stulecia diabła. Gramofon Metallica Limited Edition to efekt współpracy zespołu z polskim producentem Pro-Ject.

Gramofon posiada podstawę z płyty MDF, która naśladuje logo zespołu i ma lustrzane wykończenie dla dodatkowego metalicznego akcentu. Ale to nie jest tylko flash przeznaczony dla fanów ciężkiego rocka, ponieważ ten harmonogram wydaje się mieć również daty na poziomie audiofilskim.

Spust wyposażony jest w nową aluminiową płytę dolną i szklaną płytkę, a wał napędowy w kształcie litery S ze zdejmowaną osłoną głowicy. Wkład Pro-Ject Pick it S2 C jest fabrycznie zainstalowany, a przyczepność, siła antypoślizgowa i VTA są regulowane przez użytkownika. Aby zakończyć wyrzucanie, wysokość metalowych nóg można regulować, a regulację prędkości można wykonać, przestawiając przełącznik (zamiast zdejmowania płyty i regulacji paska napędowego).

Widok z góry na gramofon Metallica

projekt

Dla mnie miałem przyjaciół, którzy kochali ich w latach 80., ale zawsze wydawali się trochę zbyt… nieprzyjemni. Doceniłem zespół po przeczytaniu wywiadów Jasona Newsteda Magazyn Basista W szczytowym okresie „popu”. Czy chcę jeden z tych gramofonów? Tak, tak. Po prostu spójrz na to wszystko… te *rozmyte fale* Czy potrzebuję jednego? nigdy. Ale jeśli choć trochę interesujesz się heavy metalem na winylu, ten gramofon ma zarówno ścieżkę dźwiękową, jak i wygląd.

Gramofon Metallica Limited Edition będzie dostępny tego lata w cenie 1599 USD.

READ  Tylko jedna szansa na obejrzenie pokazów HIFF 2023