Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oczekuje się, że otworzy się lepiej niż ostatnie wielkie filmy Bollywood!

Oczekiwania kasowe – oczekuje się, że Dhakad otworzy się lepiej niż ostatnie wielkie filmy Bollywood (zdjęcie – kadr z Dhakadu)

Kasa biletowa w Dakkadzie: Ostatni spektakl teatralny Kangany Ranaut Thalaivii pojawił się we wrześniu 2021 roku. Film został opóźniony, a następnie jego premiera również została przerwana z powodu sytuacji COVID, w wyniku której chociaż był dobrze zrobiony, nie był w stanie zrobić wielu sztuk. Później w OTT widziała siebie z dobrym rozmachem. Co więcej, Kangana niedawno był gospodarzem popularnego reality show Lock Upp, który ustanowił wiele rekordów w kręgach OTT.

W międzyczasie Arjun Rampal również zauważył dla siebie dodatkową trakcję, dzięki nowej rzeszy fanów wśród młodych ludzi, dzięki występom OTT, takim jak The Final Call, Nail Polish i London Files, z których wszystkie były ekscytujące. Dlatego teraz, gdy pojawił się w thrillerze z Kangana Ranaut, Dakkadem, wszystkie oczy zwrócone są na to, jak wygląda konfrontacja między nimi. W końcu promo obiecuje nieustanną akcję w dwugodzinnej narracji, a to również jest typu, którego nigdy wcześniej nie widziano w indyjskim filmie. Charakteryzacja też jest zupełnie inna.

Biorąc to wszystko pod uwagę, film powinien otwierać się lepiej niż niektóre wielkie nazwiska, takie jak Jayeshbhai Jordaar, Jersey, Runway 34 i Attack. Każdy z tych filmów otwierał się w przedziale 3-4 crore, a przez wygląd rzeczy Dakkad powinien przekroczyć znak 4 crore i prawdopodobnie w pierwszym dniu dotknąć 5 crore. Byłby to przynajmniej początek utrwalenia filmu.

MUSISZ PRZECZYTAĆ: Bhool Bhulaiyaa 2 Koimoi Wynik „Jak idzie reklama?” Na zewnątrz! „Ghostbuster” Kartik Aaryan do „Burst” otwiera zamknięte drzwi w kasie Bollywood

Podążaj za nami: Facebook | Instagram | Świergot | youtube

READ  Met Gala 2022: Blake Lively, Mindy Kaling i Shawn Mendes lśnią złoconym brokatem