Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mario Kart 8 Deluxe zostanie dziś poddany konserwacji

Nintendo ogłosiło, że Mario Kart 8 Deluxe Już dziś otrzyma miejsce na konserwację, przez co jego funkcje online będą niedostępne na kilka godzin.

Funkcje gry online nie będą dostępne od 16:30 do 21:00 czasu PT dzisiaj, 25 stycznia (19:30 do północy czasu wschodniego) i następnego ranka od 12:30 do 5 rano czasu wschodniego (ET Greenwich). Nintendo zauważa, że ​​jest to „oczekiwana i standardowa” konserwacja i wyraźnie ma na celu stłumienie wszelkich pomysłów, które mogą pojawić się z nową zawartością w grze.

„25 stycznia od 16:30 do 21:00 czasu polskiego Mario Kart 8 Deluxe będzie podlegał oczekiwanej standardowej konserwacji. W tym czasie funkcje gier online nie będą dostępne. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności”.

Mario Kart 8 Deluxe nie był aktualizowany od maja 2021, kiedy to była para Drobne błędy zostały usunięte z gry. Ostatnia duża aktualizacja pochodzi z września 2018 roku, kiedy Wsparcie Nintendo Lab został dodany.

Jeśli planujesz dziś wieczorem zagrać w grę Mario Kart online i nie możesz tego zrobić, teraz przynajmniej wiesz dlaczego! Normalna usługa zostanie wznowiona po upływie powyższych czasów.

READ  Monitor do gier INZONE o wartości 899 USD automatycznie poprawi jakość HDR na PS5