Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 UK — NA ŻYWO: Najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów od Game, Argos, John Lewis i nie tylko<p> Czy to będzie dzień, w którym zablokujesz konsolę?  </p>
<p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/01/26/08/ps5%20indybest.jpg?quality=75&width=982&height=726&auto=webp” srcset=”https://static.independent ” .co.uk/2022/01/26/08/ps5%20indybest.jpg?quality=75&width=320&auto=webp&crop=982:726,smart 320w, https://static.indybest.co.uk/2022/01 / 26/08/ps5%20indybest.jpg?quality=75&width=640&auto=webp&crop=982:726,smart 640w”/></amp-img><figcaption class=

Czy to będzie dzień, w którym zablokujesz konsolę?

(niezależny)

aktualizować: curryi Zabawki Smithai John Lewis i spółka i Lew Akcje nie spadły jeszcze w tym miesiącu. Czy mogą uzupełnić zapasy przed lutym? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Rok 2022 wydaje się być jednym z najbardziej obiecujących lat dla graczy na PS5, z nadchodzącymi tytułami, takimi jak jak elden pierścieńi Sewońi Horyzont: Zakazany Zachódi Wielkie zwiedzanie 7 A zestaw słuchawkowy PS5 VR2 może pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Jednak klienci wciąż walczą o zdobycie konsoli PS5 ze względu na utrzymujący się niedobór mikroukładów na całym świecie, który od ponad roku ma ogromny wpływ na łańcuchy dostaw.

Sony Playstation 5 została wydana w listopadzie 2020 r. i chociaż jesteśmy teraz w 2022 r., konsola wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Styczeń był jednym z najwolniejszych miesięcy w historii uzupełniania zapasów, ale widzieliśmy sporo uzupełnień Playstation Directi Grai BT i Amazonkai bardzo i DoWskazuje to, że wszystko zaczyna się ponownie odzyskiwać.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić Ci jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na temat najlepszych gier i akcesoriów, które możesz dogadać ze swoją nową konsolą. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1643197225

Gra „Horizon Zero Dawn” na PS5

Jeśli nie możesz się doczekać, aż Horizon Forbidden West pojawi się jeszcze w tym roku na PS5, z przyjemnością dowiesz się Horyzont Zero Świt Ma ulepszenie PS5, które absolutnie pokochasz.

Chociaż tak naprawdę nie zmieniło to niczego pod względem zawartości, nadal otrzymujesz świetne wrażenia z 60 klatkami na sekundę za darmo, co jest świetnym sposobem na zabicie czasu przed Zakazany horyzont na zachód Premiery w lutym.

Alex Lee26 stycznia 2022 11:40

1643195420

Cena PS5

Jak jesteśmy pewni, że już wiesz, Sony tworzy dwie wersje PlayStation 5. Cyfrowa wersja PS5 kosztuje 349,99 GBP, podczas gdy zwykła wersja PS5, która zawiera napęd, kosztuje 449,99 GBP. Ta ostatnia jest taka sama jak seria Xbox X, podczas gdy słabsza seria Xbox (w której również brakuje napędu dysków) zmniejsza się na cyfrowym PS5, wyceniony na 249 funtów. Zwróć uwagę, że seria S ma znacznie mniejszą moc obliczeniową niż cyfrowa wersja PS5.

Ale wielu sprzedawców, w tym Grai bardzoi Argosi Kupować i as studioJak sprzedaż zapasów PS5 w pakietach. Często oznacza to wydawanie więcej, ale kupowanie dodatków, takich jak druga konsola, wybór gier i innych akcesoriów. Pakiety są zwykle łatwiejsze do zdobycia, ale wydasz więcej pieniędzy niż kupowanie samej konsoli. Pomaga to jednak powstrzymać spekulacje.

Alex Lee26 stycznia 2022 11:10

1643193949

Kiedy gra będzie miała więcej ekwipunku PS5?

Obie wersje konsoli PS5 nie są obecnie dostępne w Gra. Ale jeśli najnowszy harmonogram uzupełniania zapasów przez detalistę będzie przebiegał sprawnie, nie będziemy musieli długo czekać.

Ostatnie uzupełnianie zapasów miało miejsce 18 i 19 stycznia. Dostępnych było wiele pakietów konsoli. Sprzedawca aktualizuje plik Strona z pakietami PS5 Z nowymi datami wydania co kilka tygodni, więc będziemy obserwować tę stronę i damy Ci znać, jeśli otrzymamy nową datę wydania.

Alex Lee26 sty 2022 10:45

1643192400

Jak kupić kolorowe etui na PS5?

Czy możesz sobie wyobrazić, że możesz zmienić wygląd swojego PS5? Cóż, teraz możesz, dzięki gamie nowych kolorowych skórek Sony. Pierwsza para kolorów, czerń o północy i kosmiczna czerwień, wylądowała przed terminem pod koniec zeszłego tygodnia. Oba kosztują 44,99 GBP i są dostępne wyłącznie w Sony Playstation Direct Sklep. Do czasu dostępu do innych sprzedawców od 17 lutego.

Trzy inne obudowy konsoli, w kolorach: nova pink, starlight blue i galactic purple, będą dostępne później w 2022 roku. Kontrolery z dwoma czujnikami są również dostępne w tych pięciu kolorach, a także w kolorze czarnym i białym.

Alex Lee26 stycznia 2022 10:20

1643190600

Zarejestruj się, aby kupić PS5 od PS Direct

Nie możesz się martwić czekaniem w kolejce na PS5? Niech Sony przyniesie Ci konsolę. Firma otworzyła rejestracje w dniu Playstation Direct Kupuj nie tylko dla mieszkańców USA. Gracze z Wielkiej Brytanii mogą teraz Zarejestruj swoje zainteresowanie Aby kupić PS5 w PS Direct, odbierz ekskluzywne zaproszenie e-mailem.

Wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail powiązany z kontem PSN i wyłączony z niego. Zaproszenia są zwykle wysyłane o 8 rano. Wszelkie pozostałe konsole są udostępniane wszystkim pozostałym około godziny 10 rano. W tym tygodniu możemy zobaczyć kolejną partię zaproszeń.

Alex Lee26 stycznia 2022 09:50

1643189460

Smyths Toys PS5 Prognoza akcji

Zabawki Smitha To kolejny detalista, który w styczniu nie był uzupełniany. Według strony internetowej sprzedawcy, do lutego nie należy spodziewać się zapasów, ale weź to z przymrużeniem oka.

Ta wiadomość jest zwykle zastępcza i nie uwzględnia uzupełnień w sklepie, które nie są odzwierciedlone na stronie. Czy można go uzupełnić w tym miesiącu?

Często na nich polegamy Umieść tweeta Konto na Twitterze z przecieku Smyths Toys uzupełnia daty, jak zwykle słuszne, jeśli chodzi o tego konkretnego sprzedawcę. Jeśli spadnie, prawdopodobnie będzie w sklepie, a drzwi otwierają się w przedsprzedaży około 8 rano. Wypada każdego dnia tygodnia, więc kolejna kropla jest zgadywana.

Alex Lee26 sty 2022 09:31

1643188200

Prognoza akcji Currys PS5

(iStock / samodzielny)

Kiedyś nienawidziliśmy curry krople. Przeznaczony był wyłącznie dla osób, które zapisały się do programu wypłaty karty VIP, który rozpoczął się w marcu, a zakończył w czerwcu. Chociaż nikt nie był w stanie zarejestrować się w lipcu zeszłego roku, sprzedawca nadal wysyłał tokeny do ludzi do grudnia.

Ale w zeszłym miesiącu sprzedawca całkowicie przestał wysyłać kody (być może dlatego, że na liście e-mailowej nie było nikogo, do kogo można wysłać kody) i zaczął udostępniać inwentarz ogółowi społeczeństwa, jak wszyscy inni.

W zeszłym miesiącu miała siedem masowych publicznych odsprzedaży i jedno ostatnie uzupełnienie zapasów w dniu 2 grudnia. Co dziwne, od ostatniego uzupełnienia zapasów 28 grudnia w Currys nie dokonano żadnych uzupełnień. Miejmy nadzieję, że to się dzisiaj zmieni. Wydaje się, że woli wtorki, środy i piątki.

Alex Lee26 stycznia 2022 09:10

1643187000

Czy akcje Johna Lewisa PS5 mogą spaść przed lutym?

(niezależny)

Cóż, spójrzmy na John Lewis i spółka pierwszy. Nie jest to sprzedawca detaliczny, który na ogół płynie z konsolami PS5, a spadki występują mniej więcej od jednego do dwóch miesięcy. Ostatnie zarybienie odbyło się w środę 29 grudnia. Wcześniej został uzupełniony w środę, 3 listopada.

Stock również znika z półek w John Lewis, a konsole PS5 wyprzedają się w ciągu zaledwie kilku minut. Jednak John Lewis & Partners zawsze wpada o 7 rano jak w zegarku, więc jeśli wcześnie wstajesz, najlepiej sprawdzać, kiedy właśnie wstajesz z łóżka. Czy może spaść przed lutym? Szanse są dość niewielkie, ale nigdy nie powiedzielibyśmy nigdy.

Alex Lee26 stycznia 2022 08:50

1643186136

Kupmy PS5

Dzień dobry łowcom PS5 i witajcie z powrotem! Niezależny Blog na żywo dotyczący śledzenia akcji PS5. Nasza misja? Dostać jedną z konsol nowej generacji od Sony.

Chociaż czujemy, że właśnie teraz zagłębiamy się w Saharę z powodu tej przedłużającej się suszy na PS5, mamy nadzieję, że dzisiaj pojawi się więcej konsol, a czterech głównych sprzedawców detalicznych zostanie uzupełnionych w tym miesiącu. Gotowy do startu? Chodźmy po PS5.

Alex Lee26 sty 2022 08:35

1643129997

G’night z twoich monitorów akcji PS5

To był kolejny dzień upiornej ciszy na blogu – podsumujmy liczby – o tak, zero spadków. Styczeń nie był dobrym miesiącem na uzupełnienie zapasów, prawda?

Ale nie trać nadziei! W tym miesiącu zostało jeszcze sześć dni procedur śledzenia zapasów PS5, więc nadal mamy czas, aby sprzedawca wyciągnął niektóre konsole z torby.

Zapisujemy się na wieczór, ale wrócimy tu jutro, aby uzyskać więcej dobrych chwytów na PS5. W takim razie pocałuj was wszystkich!

Alex Lee25 stycznia 2022 16:59

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane na podstawie opinii ekspertów i testów z życia wziętych.

READ  Samsung ogłasza mniejszą wersję 4K swojego zakrzywionego, lepiej wyglądającego monitora do gier