Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: Streamer Beats Dwa Pradawne Pierścienie grają w tym samym czasie wraz z podkładką taneczną

Losowo: Streamer Beats Dwa Pradawne Pierścienie grają w tym samym czasie wraz z podkładką taneczną

zdjęcie: Pani Mekka

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że widziałeś już wszystko, ktoś idzie i bije dwie kopie ciebie Pierścień Eldena W tym samym czasie, jednocześnie grając na kontrolerze DualSense i… podkładce do tańca. Nie, nie żartujemy.

Szwedzki streamer twitch Pani Mekka Ma historię robienia przejażdżek-wyzwań, ale ten prawdopodobnie bierze ciasto. Żeby było jasne: grałem w wersję na PS5 i wersję na PC w Elden Ring w tym samym czasie podczas transmisji strumieniowej, upewniając się, że moje postępy w obu procesach są zgodne. Jeśli zostanie pokonana przez bossa w jednej wersji, ale nie w drugiej, nadal musi zacząć walczyć.

Z kontrolerem DualSense w dłoniach i deską do tańca u jej stóp – a jednocześnie patrząc i śledząc dwa różne ekrany, warto zauważyć – MissMikkaa naprawdę poszła i zrobiła to. Można na nim znaleźć zarchiwizowane pełne transmisje Kanał na TwitchuJeśli jesteś zainteresowany.

Być może najbardziej imponującą częścią całego wyzwania jest jednak walka MissMikki z tym, co wielu uważa za najtrudniejszego bossa w Elden Ring – jej pokonanie zajęło jej 199 prób, rozłożonych na trzy dni transmisji na żywo. Podsumowanie wideo można obejrzeć poniżej.

Jest rzeczą oczywistą, że pokonanie gry takiej jak Elden Ring może być wyzwaniem samym w sobie – ale czy możesz sobie wyobrazić przejście jej dwa razy w tym samym czasie? Na desce do tańca?! Prześlij swoją odznakę gracza w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Nowy zwiastun Dragon Quest