Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymuje cztery nowe kolory, gdy sprzedawca przecieka Kuszący prezent w przedsprzedaży dla pierwszych nabywców Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymuje cztery nowe kolory, gdy sprzedawca przecieka Kuszący prezent w przedsprzedaży dla pierwszych nabywców Galaxy S23

W grudniu doszło do wycieku akcesoriów Galaxy S23, które pokazywały rzekome kolory rysika S Pen: kremowy, zielony, lawendowy i widmową czerń. Oczywiście doprowadziło to do wniosku, że kolory te będą również oficjalnymi kolorami wprowadzającymi Samsunga Galaxy S23 Ultra. Wygląda jednak na to, że kupujący będą mogli wybierać spośród czterech nowych kolorów, choć będą oferowane w „mniejszym rozmiarze” w stosunku do wspomnianych głównych kolorów. Oficjalne nazwy marketingowe głównych kolorów to Cotton Flower, Misty Lilac, Botanic Green i Phantom Black.

Specjalista od prezentacji Rossa Younga Ujawniono cztery inne kolory Galaxy S23 Ultra: gwiezdną szarość, jasnoniebieski, jasnozielony i czerwony. Wymienia obecnie oczekiwane kolory, takie jak beż, czerń, zieleń i jasnoróżowy, przy czym toczą się już dyskusje na temat tego, jak mogą wyglądać opcje kolorystyczne beżowo-kremowy i jasnoróżowy/lawendowy/liliowy. Jak zauważył jeden z komentatorów, czerwona opcja dla S23 Ultra może być mieczem obosiecznym, ponieważ zdecydowanie wygląda podejrzanie jak pomarańcza W Galaxy S22 Ultra, który ma również opcje Graphite (szary) i Sky Blue.

Samsung Galaxy S23 Ultra zostanie oficjalnie zaprezentowany w niektórych lub wszystkich swoich szerokich opcjach kolorystycznych podczas wydarzenia Unpacked, które również niedawno wyciekło. że Estoński sprzedawca Oferuje zestaw słuchawek dousznych Galaxy Buds2 Pro tym wczesnym klientom, którzy już kupili kwalifikujący się smartfon, którym jest prawdopodobnie dowolny model z serii Galaxy S23. Nie jest jasne, czy jest to inicjatywa sprzedawcy, czy Samsunga, ale materiały promocyjne sugerują, że może to być inicjatywa producenta. Dlatego może istnieć niezbyt kiepski słodzik dla tych, którzy chcą zapłacić wysoką cenę za posiadanie nowego Galaxy S23 Ultra.

Kup Samsunga Galaxy S21 FE z Amazon