Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowe: Aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe Mod Toad Circuit Grass

Zdjęcie: Nintendo

Pierwsza fala Mario Kart 8 Deluxe DLC Booster Course zostało wydane nie tak dawno temu i chociaż większość ludzi jest zadowolona, ​​niektórzy kierowcy nie są dokładnie fanami wersji tych torów dla Switcha.

część Zaproszenie do przeniesienia pojazdów w Coconut MallStyl artystyczny i grafika niektórych innych utworów z pierwszej fali DLC również znalazły się pod ostrzałem.

Wierzcie lub nie, ale tekstura murawy w Toad Circuit (MK8D) była głównym punktem dyskusji w mediach społecznościowych i wygląda na to, że społeczność Modów teraz w niej uczestniczyła. Jak wyjaśnili użytkownicy YouTubera i Twittera @64iOSPirat tekstury ZDL wydał Toad Circuit Mario Kart 8 Deluxe, który sprawia, że ​​cały tor wygląda bardziej jak podstawowa gra.

ZDL Mod
Zdjęcie: mod ZDL (poprzez GameBanana)

Jak pokazano na filmie na temat ZDL Kanał Youtube, krzaki i drzewa to tak naprawdę modele full HD, a modr dodał kilka efektów świetlnych – najwyraźniej czyniąc je „lepszymi”. Prace wciąż trwają, ale takie są dotychczasowe wyniki.

Wielu fanów docenia również wysiłek włożony w ten tryb (poprzez GameBanana):

Daniel328 – „Ogromne rekwizyty do robienia tego! W końcu ktoś naprawił ten brzydki trawnik. Od teraz na pewno go utrzymam”.

Możesz zobaczyć więcej trawy, jak widać w wersji Switch MK8D, na filmie i zrzucie ekranu poniżej:

Mario Kart 8 Deluxe
Zdjęcie: Nintendo

Co sądzisz o tej sytuacji w porównaniu z wysiłkami Nintendo? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Krytykowanie wskazówek bezpieczeństwa Covid dla firm w Anglii jako „przepisu na chaos” | Polityka zdrowotna