Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podobno wydanie The Last of Us, o którym krążą plotki, ma się ukazać w tym roku

O Naughty Dog mówiło się wiele, ale jeszcze nie ogłoszono, mówi się, że nowa wersja The Last of Us na PlayStation 5 ukaże się przed końcem tego roku.

Słowo o remake’u The Last of Us na PlayStation 5 po raz pierwszy pojawiły się w kwietniu 2021 roku, kiedy Bloomberg poinformował, że projekt był początkowo w fazie prac w Visual Arts Services Group z siedzibą w San Diego, zanim Naughty Dog został poproszony o przejęcie. Więcej dowodów na istnienie projektu Pojawił się na początku tego rokugdy członek zespołu ds. kontroli jakości w Naughty Dog umieścił w swoim CV „niepublikowany przeróbkę” – odniesienie, które od tego czasu zostało usunięte.

Jednak chociaż wciąż nie ma oficjalnego słowa na temat remake’u Last of Us, pogłoski o projekcie nadal krążą, a reporter GamesBeat, Jeff Group, twierdzi, że jego premiera ma nastąpić w 2022 roku.

Teorie programu telewizyjnego The Last of Us HBO.

„Ciągle słyszę, jak to wyjdzie w tym roku”, powiedział Grob o nowym wydaniu podczas ostatniego odcinka Kinda Funny Gamescast. Dostrzeżony przez VGC), wskazując, że był „bardzo pewny”, że to „święto” zostanie rozpoczęte.

Grubb A. Śledzenie roszczeń Podobny raport Za pośrednictwem niezawodnego przeciekacza Toma Hendersona w styczniu, który powiedział, że „usłyszał już od kilku osób”, że projekt PS5 „jest prawie ukończony i może zostać uruchomiony w drugiej połowie 2022 roku”.

Poza szeroko rozpowszechnionym remake’iem PS5, Naughty Dog potwierdziło, że wciąż pracuje nad długo oczekiwaną grą. Komponent dla wielu graczy W The Last of Us 2 deweloper zaangażował się także w adaptację serialu na żywo HBO, która obecnie ma na celu: Premiera w przyszłym roku.

READ  Nowy raport szczegółowo opisuje nietypowe decyzje dotyczące prowadzenia pojazdu, które doprowadziły do ​​katastrofalnego remake'u gry Warcraft 3 firmy Blizzard • Eurogamer.net