Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Livestream Poland: Bytkosk Archers @ Warsaw Eagles, 24 kwietnia, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Worły arsaw (0-1) jest gospodarzem meczu Bytkoscy łucznicy W (0-0) Łucznicy Pierwszy mecz sezonu odbędzie się w sobotę 24 kwietnia Polska Liga Piłkarska Wchodzi w drugi weekend.

Plik Orły Może być gospodarzem, ale mecz zostanie rozegrany Fitocosks Dostępność pola w Warszawa.

Warszawa Wzrośnie ponownie po stracie 41-3 z zeszłego tygodnia Sokoły Taichi Ich koledzy z drużyny są podekscytowani rozpoczęciem kolejnego ekscytującego sezonu Fitocosks.

Wizyta Łucznicy Wejdź do roku 2021 po kwalifikacjach do playoffów w sezonie kompaktowym 2020. Fitocosks Do sezonu wchodzi pod okiem trenera Daniel Beechnick Kto ma solidny rdzeń Polskie Gracze łącznie z powrotem na linię ofensywną Jacob Christecki I linia obronna Arcadius Sislock Kto się przeprowadził Warsaw Mets. Fitocosks Przyniosła wiele nowych twarzy z ich kampanii 2020. Będzie rozgrywającym Jack Siemens Kto grał w ostatnich czterech sezonach Brazylia Za to Limera Tomahawks I Recife Mariners. 5’10 w zaawansowanym stylu gry, Wstyd Przypomina niektórym fanom Doug Flutey. Linebacker Robbie Wallace z Uniwersytet Wingate (NCAA D2) Łączy Łucznicy Branża zderza się po całej konferencji i ustawieniu nagrań. Wsparcie Wallace Będzie ochrona Spinard Javier Carrasco.

Bytkosk Archers @ Warsaw Eagles, 24 kwietnia, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Wszechstronne wyszukiwanie Madryt Oba sposoby należą do zabawy Łucznicy Udowodniono, że ucieka z powrotem do swojego kraju.

Carrasco Na szczycie tego Łucznicy Intensywne przygotowanie na tydzień:

„Nasze przygotowania do startu w tym sezonie są doskonałe. Cały zespół przygotowuje się z trenerem siły i kondycji na boisku i poza nim. Testujemy nasze postępy z każdym treningiem poprzez badanie filmów. Zaufaj mi, kiedy mówimy, że jesteśmy gotowi ten sezon.”

Główny trener Talip Wise I to Warszawskie Orły Szukam odpowiedzi po przegranej 41-3 w zeszłym tygodniu. Plik Orły Sezony przedsezonowe były nękane ograniczeniami COVID i praktycznymi odwołaniami, przez co wątpliwe jest, kiedy rozpoczną się sezon. Jasnym punktem dla Orłów w zeszłym tygodniu była obrona przed łapaniem piłek Dorian Winston, Kto miał dwie przerwy i kilka poważnych problemów.

READ  Technologia i gry: dwa główne trendy w rozrywce online

Rozgrywający Shashan Mumble I to Orły Crime ma na celu poprawę wyników za trzy punkty w zeszłym tygodniu:

– Skupiamy się głównie na mentalnym aspekcie gry i drobiazgach. W zeszłym tygodniu znaleźliśmy się na dołku 20-0 w ciągu sześciu minut z kilkoma prostymi błędami, których można uniknąć. Dlatego w tym tygodniu trener Wise doszedł do o naszej dyscyplinie. Mamy dobry plan gry, mam nadzieję wyjść i wdrożyć. Bydgoszcz będzie twardym zespołem i wyobrażam sobie bardzo twardą ochronę. Ale jeśli wyeliminujemy jakieś błędy w niebezpieczny sposób, wykonaj, jeśli to zrobimy nie stawiaj naszego bezpieczeństwa w złych sytuacjach, możemy konkurować i wygrać. Nasza obrona była dobra na początku. Znamy dobrych ludzi, musimy to wszystko połączyć, bezpieczeństwo, przestępczość, specjalne zespoły, będziemy tam, gdzie chcemy być. „

Szukaj Orły Zagraj bardzo dobrze w tym tygodniu, ponieważ zespół nadal trenuje. Plik Łucznicy Zaplanowany jako drużyna ciemnych koni na otwartej przestrzeni Polska Liga Piłkarska. Ta gra oferuje nasz pierwszy rzut oka Łucznicy I jak Orły Odpowiadaj na cierpienie.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Bytkosk Archers @ Warsaw Eagles, 24 kwietnia, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)

Lista Orłów Warszawskich (Kliknij, aby powiększyć)