Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Liev Schreiber pomaga gotować dla ukraińskich uchodźców w Polsce na Wielkanoc: „Wielkanoc”

Liev Schreiber pomaga gotować dla ukraińskich uchodźców w Polsce na Wielkanoc: „Wielkanoc”

Liev Schreiber

Jimmy McCarthy/Getty Images

Liev Schreiber wyciąga pomocną dłoń w Polsce.

Na cześć Wielkanocy w tym roku 57-letni aktor i reżyser powiedział, że pomaga szefowi kuchni prawie tonę mostka. Jose AndréŚwiatowa Kuchnia Centralna na święto żydowskie, dla Ukraińców uciekających przed wojną w swoim kraju.

ten Ray Donovan Facet podziękował fanom za wsparcie w Instagram W filmie czwartek został nakręcony podczas przerwy obiadowej w Przemyślu.

„Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przekazali darowizny” – kontynuował, życząc swoim wyznawcom szczęśliwej Wielkanocy i Eid. „Proszę przekazać darowiznę, jeśli możesz.”

W podpisie Schreiber przytoczył stare zdanie używane przez Żydów podczas Paschy: „Niech wszyscy głodni przyjdą i jedzą”.

„Robimy swoją część z @wckitchen tutaj w #Polsce, przygotowując tradycyjną ucztę wielkanocną dla ukraińskich #uchodźców” – napisał. „Wesołych Świąt Wielkanocnych!”

Związane z: Pielęgniarka wspomina atak na oddział położniczy na Ukrainie: „Wszystko stało się białe… w sekundę”

Po przybyciu do Polski pociągiem uchodźcy będą mieli możliwość zjedzenia domowego posiłku po przejściu przez odprawę celną, według wolontariusza World Central Kitchen, który był widziany. W innym filmie Został on udostępniony w piątek na stronie Instagrama Schreibera.

Wolontariuszka powiedziała, że ​​oprócz mięsa z piersi uchodźcy będą mieli dostęp do prasy do panini, gorącego kakao i nie tylko.

Schreiber zaczął gotować dla ukraińskich uchodźców w World Central Kitchen w poniedziałek, gdzie zaczął przygotowywać ogromną partię barszczów dla 1500 osób.

„World Central Kitchen nadal jest organizacją pozarządową dla gwiazd rocka, która służy i karmi tych, którzy stracili prawie wszystko”, aktor napisał na Instagramie Wraz ze zdjęciem jego i innego wolontariusza przed posiłkiem.

Związane z: Jak 15-latek został wyciągnięty z rozdartej wojną Ukrainy przez weterynarza marynarki wojennej: „Idę”

Jessica Seinfeld Szef kuchni Mark Murphy również spędził w tym tygodniu czas na wolontariacie w World Central Kitchen Center, co 50-letni autor książki kucharskiej podsumował jako „nadzwyczajny proces” na granicy między Polską a Ukrainą.

READ  Cynthia M. Allen: Dlaczego więcej stanów nie może głosować jak Teksas? Jak Republikanie mogą się uczyć z tego, co tu działało | tata

„Ludzie na całej Ukrainie i wzdłuż granic polegają na jedzeniu i życzliwości”, napisała. „Zrobiliśmy około 15 000 kanapek i 3 000 kubków musu jabłkowego dla matek i dzieci, które mogły jeździć autobusami i pociągami, gdy uciekli przed wojną”. Zdjęcia z jej wizyty.

Rosja po raz pierwszy uruchomiła plik atak na Ukrainę 24 lutego, czyniąc z niego pierwszy poważny spór o ziemię w Europie od dziesięcioleci. Organizacja Narodów Zjednoczonych twierdzi, że miliony Ukraińców również uciekły.

Inwazję zarządził prezydent Rosji Prezydent Rosji Władimir Putinwywołał światowe potępienie i Coraz dotkliwe sankcje gospodarcze przeciwko Rosji.

Rosyjski atak na Ukrainę to ewoluująca historia, a informacje szybko się zmieniają. Podążać Pełna relacja ludzi z wojny jest tutajw tym historie obywateli w terenie i sposoby pomocy.