Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska sprząta szafy na pomoc |  Wiadomości, sport, praca

Polska sprząta szafy na pomoc | Wiadomości, sport, praca

Personel/Uczniowie Lily Nickel School Poland, po lewej, fotografują Andrew Slavina, Logana Flament, Ellę Gaffney, Drake’a Trulio i Matthew Farkasa podnoszącego pudło z podarowanymi ubraniami do ciężarówki, którą wynajęli do transportu przedmiotów dla Armii Zbawienia.

Polska – Grupie licealistów udało się zebrać ponad 200 worków podarowanej odzieży w niecałe dwa tygodnie.

Klub Liderów Gimnazjum w Polsce był gospodarzem pierwszej kampanii odzieżowej dla Armii Zbawienia, ale w oparciu o jej pozorny sukces, liderzy grupy wierzą, że stanie się to corocznym wydarzeniem.

„Po raz pierwszy Leadership Club zrobił coś takiego, ale biorąc pod uwagę jego sukces, chcemy, aby było to wydarzenie coroczne, być może nawet po ukończeniu studiów”, powiedział młodszy Dennis McCauley.

Dennis, wraz z młodymi kolegami Loganem Flamentem i Drake’iem Trullio, kierował szarżą, ale miał kilku innych członków klubu – Matthew Farkasa, Andrew Slavina, Ellę Gaffney, Bena Harrella i Lauren Hymes – spędzających pierwsze godziny swojego życia. Przerwa wiosenna przywożą worki na śmieci i stare torby na zakupy w wynajętej ciężarówce.

„Naprawdę miło było zobaczyć, jak wszyscy się tutaj spotykają i razem pracują” – powiedział Logan.

Uczniowie zbierali ubrania ze szkoły i społeczności, które według Logana i Dennisa były bardzo łaskawe.

„Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, ponieważ jednocześnie jest to coś dla ludzi, którzy tego potrzebują i tak naprawdę nie ma żadnej kwoty ani liczby, którą można na to przeznaczyć” – powiedział Dennis. „Dopóki pomagamy innym, jesteśmy bardzo szczęśliwy.”

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej