Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lekkoatletyka: Kenia wysyła 31-osobową drużynę na Mistrzostwa Świata w sztafecie w Polsce – KBC

Kenya Athletics wybrała 31 zawodników do reprezentowania kraju na zbliżających się Mistrzostwach Świata w sztafecie w Polsce w maju

Kenia wyśle ​​31-osobową drużynę na światowe zawody, które odbędą się na Śląsku w Polsce między pierwszym a drugim dniem przyszłego miesiąca..

Harmonogram KBC Radio_KICD

zathletics Kenia Wybierz zespół Koniec tego tygodnia Po mini-próbach uchwyt W Międzynarodowym Centrum Sportu Moi Kasarani.

Sportowcy wykorzystają to wydarzenie do zakwalifikowania się na igrzyska olimpijskie w Tokio w Japonii, a lekkoatletyka w Kenii, wzbudzając zaufanie, że zespół będzie działał lepiej pomimo wyzwań, które przed nimi stoją.

wedługthletics K.Enya Członek wykonawczy Barnabas Courier, niektórzy z wybranych sportowców byli obecnie w klubie Plik Bubble Boot Camp w Kasarani, A także poza obozem.

Zrób sobie przerwę Biuletyn Informacyjny Na swoim telefonie komórkowym, jak to się dzieje. Wyślij SMS o treści „NEWS” pod numer 20153

Oczekuje się, że opuści zespół na turniej sztafet 29 kwietniaDziesiątyKenia nie byłaby reprezentowana w sztafecie 4 x 400 m mężczyzn, ponieważ nie była wymagana konkurencyjna selekcja.

w Kobiety 400m Kenię będzie reprezentować Mary Mora, Helen Siombua, Veronica Mutua, Gladys Musyuki I Joan Chirono Podczas gdy ci, którzy są zatrudniani do konkurowania 4 x 400M Przekaźnik mieszany Być; Iglii Naliania, Silvia Chesebi, Helen Siombua, Mary Mora, Emmanuel Courier, Emmanuel Mutua, Stanley Keetti I Aaron Coyklasa

Joseph Boyt zostaje wyznaczony do kierowania zespołem jako Zespół Menedżer i będzie mu pomagać Pius Muticia. sTiffin Maneky Wybrany jako główny trener, Na zlecenie Williama Morgora i George’a Macharii.

Kenii udało się tylko zdobyć brązowy medal w biegu 4 x 400 m kobiet w zawodach sztafetowych 2019 w Jokohamie w Japonii.

KBC-You-tube-728x90-nowy -2

Powiedz nam co myślisz