Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwszy polski film z Indiami, thriller sportowy i oda do Igrzysk ZimowychAni |
Zaktualizowano:
10 kwietnia 2021 15:26 on jest

Warszawa / Mumbai (Maharashtra) [Poland/India], 10 kwietnia (ANI / PNN): Filmy sportowe znalazły miejsce od ery kina niemego z Charliem Chaplinem The Championem.
Polska, kraj logistyczny i kulturalny z ośnieżonymi pasmami górskimi, jest domem dla sportów zimowych. Ich pierwszy wspólny film z Indiami to sportowy thriller o narciarstwie i oda do igrzysk zimowych. Zatytułowany No Meaning No, film został nakręcony w trzech językach – polskim, angielskim i hindi, z udziałem wybitnego Hindusa i wpływowego Vikasha Vermy, który jest prezesem G7 Securitas Group i G7 Films, a także był kiedyś indyjskim najlepszy sportowiec oprócz bycia zapalonym miłośnikiem sportu do dziś.
Aby uczcić pierwszy indo-polski sportowy dramat przygodowy, film będzie miał imponującą światową premierę w następstwie 24. Zimowych Igrzysk Olimpijskich (ważnego międzynarodowego wydarzenia sportowego, które odbywa się co cztery lata w różnych krajach); W Pekinie – stolicy Chin od 4 do 20 lutego 2022 r.
Istotną rolę w realizacji filmu odegrał wicepremier RP prof. Piotr Glensky, również odpowiedzialny za Ministerstwo Kultury. Innymi wybitnymi postaciami politycznymi są Adam Burakowski, ambasador Polski w Indiach z siedzibą w Delhi oraz Damian Erzek – Konsul Generalny RP w Bombaju, który ułatwił realizację tego wymarzonego projektu. Małgorzata Bebek, poseł RP, marszałek parlamentu Polski i Indii, jest przekonana, że ​​ten film zaowocuje w przyszłości ciekawymi projektami; Ajay Bisaria, były ambasador Indii w Polsce (obecnie Wysoki Komisarz Kanady) podkreślał więzi kulturowe i przyjaźń między dwoma krajami.
Minister Subod Kant Sahi, który reprezentował okręg wyborczy Ranchi w Jharkhand i był wówczas członkiem konferencji i ministrem turystyki, również uznał to wspólne przedsięwzięcie za kamień milowy w historii kina indyjskiego.

„Igrzyska Olimpijskie, w tym sporty zimowe, zawsze były wydarzeniem o znaczeniu gospodarczym i politycznym. Organizacja olimpiady jest prawdziwym sprawdzianem zapotrzebowania miasta na globalne uznanie. Koprodukcja międzynarodowa pomaga globalizacji i różnorodności kulturowej. Dzielenie się zasobami z kreatywność i uczestnicząca technologia sprawiają, że film jest dostępny na więcej niż jednym rynku krajowym. Tak jest. „Pomaga również promować turystykę. Mamy ciekawe sekwencje narciarskie, a kręcenie zdjęć w dziewiczych i malowniczych regionach Polski było ekscytującym doświadczeniem” – mówi Vikash Verma, Indyjski koproducent i reżyser.
Polska położona jest w sercu Europy, cieszy się w dużej mierze umiarkowanym klimatem monsunowym i ma szóstą co do wielkości gospodarkę o wysokich standardach życia, bezpieczeństwie i wolności gospodarczej. Zakopane, Cesherk, Karbach, Biała Tatrzaska-Kotenica, Klarska Porba, Wesla, Ostron i Ziwick to idealne miejsca do uprawiania narciarstwa zimą.
Rozpoczynając swój pierwszy ambitny projekt, Vikash Verma wspomina swoje doświadczenia i wyzwania, przed którymi stanął podczas całego planu zdjęciowego. „Mieliśmy do czynienia z trudnymi warunkami pogodowymi i było ciężko, ponieważ zarówno indyjscy, jak i polscy artyści i technicy stawiali czoła wszystkiemu. w Bielsku-Białej (Mały Wiedeń) teraz gloryfikowany na mapach drogowych. „
„Film przedstawia nowicjusza Dhruva Vermę, jako głównego bohatera, który jest dobrze wyszkolony we wszystkich procedurach i jest również sportowcem. W miarę rozwoju historii jedzie do Polski, aby wziąć udział w turnieju narciarskim. Co dzieje się na poniższych rysunkach esencja całego filmu z akcją, brawurową akcją i ekscytującymi sekwencjami. ”.
Ten dramat sportowy nie oznacza „nie” dla wzmocnienia stosunków dwustronnych między tymi dwoma krajami, a jego międzynarodowa premiera poprawi rynek wystawienniczy nie tylko w sektorach lokalnych, ale na całym świecie.
Ta historia jest dostarczana przez PNN. ANI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść tego artykułu. (ANI / PNN)

READ  APTOPIX POLSKA Skoki Narciarskie | Sport narodowy