Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Legenda telewizji Jerry Springer zmarł w wieku 79 lat

Legenda telewizji Jerry Springer zmarł w wieku 79 latNBC — Getty Images

Rzecznik programu telewizyjnego, Jerry Springer — prawdziwe nazwisko: Gerald Norman Springer — potwierdził wiek 79 lat.

W oświadczeniu złożonym do BBCJane Galvin – przyjaciółka i rzeczniczka rodziny Springera – nazwała go „niezastąpionym”.

„Zdolność Jerry’ego do nawiązywania kontaktu z ludźmi leżała u podstaw jego sukcesu we wszystkim, czego próbował, niezależnie od tego, czy była to polityka, transmisje telewizyjne, czy po prostu żarty z ludźmi na ulicy, którzy chcieli zdjęcia lub słowa” – powiedział. „Jest niezastąpiony, a jego strata strasznie boli, ale pamięć o jego umyśle, sercu i poczuciu humoru będzie żyła”.

Chociaż Galvin nie potwierdziłby przyczyny śmierci Springera, według źródła, z którym rozmawiał TMZu prezentera programu zaledwie kilka miesięcy temu zdiagnozowano raka trzustki, ale w tym tygodniu jego stan się pogorszył i odszedł spokojnie w swoim domu w Chicago.

Przed rozpoczęciem kariery nadawczej Springer pełnił funkcję burmistrza Cincinnati w latach 1977-1978, zanim przeniósł się do telewizji regionalnej. Później stał się powszechnie znany, kiedy pozował w popularnym i kontrowersyjnym dziennym programie na czacie, The Jerry Springer Show. Program, który trwał od 1991 do 2018 roku, przedstawiał grupę gości szukających rozwiązań swoich problemów, podobnie jak w programie ITV The Jeremy Kyle Show.

Oprócz prowadzenia The Jerry Springer Show, Springer był również znany jako gospodarz America’s Got Talent w latach 2007-2008. Ostatnio wziął udział w nowym programie: Judge Jerry.

Ostatni występ telewizyjny Springera miał miejsce w 2022 roku, kiedy pojawił się w The Masked Singer US , występując jako The Beetle.

Nasze myśli są z bliskimi Springera w tym trudnym czasie.

Może Ci się spodobać