Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pizzeria Stan’s Chitch’s Café w Bound Brook w stanie New Jersey jest zamknięta w soboty

Pizzeria Stan’s Chitch’s Café w Bound Brook w stanie New Jersey jest zamknięta w soboty

Pół wieku temu polscy imigranci Mira i Stanley Kurkowscy kupili Cheech’s Café w Pound Brook i dodali do nazwy słowo „Stan”.

Więziony Brook miał wątpliwości. W końcu Chitch’s Cafe było charakterystycznym miejscem spotkań na West Endzie w Bound Brook, sercu i duszy dzielnicy włoskiej klasy robotniczej.

„Wszyscy powiedzą: „Nigdy im się nie uda. Jak Polacy mogą prowadzić włoską restaurację, która powstała 36 lat temu?” – wspomina Rene Cott, córka Miry i Stana, a obecnie właścicielka Stan’s Chitch’s Café. „Ale 50 lat później wciąż tu jesteśmy, silniejsi niż kiedykolwiek, dzięki ciężkiej pracy moich rodziców i temu, co zaczęli”.

To się skończy w sobotę, kiedy ta przytulna, rodzinna pizzeria i bar poda ostatnie ciasto na cienkim cieście. Renee ogłosiła zamknięcie w zeszłym tygodniu na Facebooku, po czym nastąpiła fala postów, komentarzy i zdjęć od fanów dzielących się swoim żalem i wspomnieniami.

Renee powiedziała, że ​​nieruchomość Columbus Place, ale nie biznes, jest w trakcie kupowania przez właściciela restauracji. Budynek nie zostanie rozebrany.