Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kup nowe słuchawki Microsoft Surface za jedyne 82 USD w Woot

Słuchawki Microsoft Surface pierwszej generacji mogą nie być najnowszą linią słuchawek z redukcją szumów, ale nadal mają doskonałą wartość – szczególnie dzisiaj. Mają dobrą jakość dźwięku, ładowanie USB-C, wygodne dopasowanie i mogą blokować dużą ilość szumów. Dziś w Woot możesz je kupić za nieco ponad 80 USD. Aby uzyskać tę cenę, musisz pobrać aplikację Woot (iOSI Wygląd męski), A następnie znajdź tam ofertę. Samo zrobienie tego pozwoli zaoszczędzić 15 procent ceny dla wszystkich. I to 96 dolarów. Te słuchawki kosztują 250 USD (a większość konkurentów kosztuje więcej), więc i tak dostajesz dobrą ofertę. Jeśli masz Amazon Prime, otrzymasz bezpłatną wysyłkę tego zamówienia.


Słuchawki Microsoft Surface (1. generacji)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Surface pierwszej generacji wprowadzone na rynek w 2018 roku zapewniają dobrą wydajność bezprzewodową i doskonałą redukcję szumów.

Samsung Galaxy S21 Ultra ma 256 GB pamięci wewnętrznej w kolorze czarnym fantomowym w mocno obniżonej cenie na Amazon. Zwykle 1250 USD, Teraz kosztuje 1000 $. Najlepszą częścią umowy jest to, że ten model ma ulepszoną pamięć masową, ale nie jest droższy niż podstawowa konfiguracja, która ma 128 GB pojemności. Większość wcześniejszych telefonów Samsung miała gniazdo na kartę microSD, aby zapewnić dodatkową przestrzeń, ale ta generacja telefonów Galaxy nie ma gniazda. Więc utkniesz z tym, ile pamięci ma S21, na dobre lub na złe.


Samsung Galaxy S21 Ultra (odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowy model w ofercie Galaxy S21 zawiera 6,8-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 3200 x 1440, obsługę rysika S Pen, 12 GB pamięci RAM i pięć czujników obrazu, w tym czujnik 108 MP.

Fotografia: Dan Seifert / The Verge

Najnowszy inteligentny głośnik Amazon Echo Dot, który jest bardziej kulisty niż poprzednie modele (i brzmi lepiej), to 40-procentowa zniżka w Amazon, Target i Best Buy. Zwykle 50 USD można dostać za 30 USD w kolorze niebieskim, białym lub czarnym. Mój kolega Dan Seifert zauważył w swojej recenzji, że mają one „zaskakująco dobrą jakość dźwięku” i są tak samo wydajne, jak inne inteligentne głośniki Alexa, ale za niższą cenę.


Amazon Echo Dot (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Echo Dot czwartej generacji ma bardziej kulisty kształt niż rzeczywista kropka.

Plik Elastyczne bity Łatwo jest polecić bezprzewodowe słuchawki douszne, gdy ich zniżka wynosi 10 USD, ponieważ są teraz na Amazon. Zwykle 50 $, możesz mieć zarówno całkowicie czarny, jak i neonowy żółty Za 40 USD. To pierwsze słuchawki Beats dostarczane przez USB-C, co czyni je doskonałym zestawem słuchawkowym dla użytkowników Androida. Jeśli jednak używasz iPhone’a, może on szybko sparować się z urządzeniem za pomocą bezprzewodowego układu W1.


Elastyczne bity

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex z pałąkiem na kark to doskonały wybór niezależnie od używanego telefonu.

READ  Dzisiejsze Wordle #787 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na wtorek 15 sierpnia