Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Skrzynka odbiorcza gier: jaka będzie nadchodząca gra na PS5?

Horizon Forbidden West – czy patrzysz w przyszłość? (Zdjęcie: Sony)

Poniedziałkowa skrzynka odbiorcza zawiera więcej wskazówek dotyczących płatności X-Box Game Pass, jak jeden z czytelników opowiada dziwną historię o porzuconych konsolach nowej generacji.

Aby osobiście dołączyć do dyskusji, wyślij e-mail na adres [email protected]

Zaawansowane ostrzeżenie
to interesujące Funkcja czytnika W weekend o Returnal, grze, którą ledwo mogłem nagrać (i nie pamiętałbym jej nazwy, gdyby nie funkcja). Zgadzam się, że gdyby nie był dobry, wybraliby go fani Xboksa i odwrotnie, fani Sony użyliby go jako dowodu wyższości PlayStation. Niestety, gdyby był gdzieś pośrodku, nadal byłby postrzegany jako negatywny.

Patrząc jednak na listę nadchodzących gier na PlayStation 5, trudno mi się ekscytować którąkolwiek z nich z góry. Muszę się spieszyć, by powiedzieć, co różni się od potencjalnego braku zainteresowania, kiedy są tak blisko wydania i mają dobre recenzje.

Ale Ratchet & Clank nigdy o mnie nie dbał, bez względu na to, jak wyglądał, i czułem, że Horizon Zero Dawn jest dobre, ale nie wyjątkowe. God Of War był świetny, ale nie wiemy nic o nowej grze, nawet o prawidłowej nazwie, więc ciężko jest cokolwiek o niej czuć.

Może to wywiera większą presję na Returnal niż myślałem, ale jeśli jest w porządku, mam nadzieję, że zachęci to Sony do utworzenia nowego adresu IP, ponieważ jest to aspekt, na którym bardzo mi zależy. Nawet jeśli God Of War okaże się lepszy.
Purple Ranger

Sony Playbox: Microsoft Edition
RE: Teoretyczny przełom. Microsoft zaprojektował ten system z przeglądarkami mobilnymi Game Pass i narysował kilka gier z kontrolkami dotykowymi. Chociaż jest to dobre w przypadku niektórych gier, istnieje obawa, że ​​może to spowodować osłabienie elementów sterujących konsolą, dzięki czemu będzie można ich łatwiej używać na telefonach komórkowych. Niezależnie od tego, oczywiście nie ma powodu, dla którego Game Pass nie miałby teoretycznie działać idealnie na PS5.

Niestety, chociaż gra działa doskonale, jak właściwie wydajesz jej rozkazy? Ponieważ streamujesz konsolę PlayStation 5, powinna wysyłać sygnały do ​​serwera Microsoftu, który oczywiście go nie rozpozna. To oczywiście pozostawia możliwość próby skorzystania z konsoli Xbox w nadziei, że w jakiś sposób całkowicie zastąpi PlayStation 5 i będzie działać z sygnałem przesyłania strumieniowego. Wątpię, żeby to zadziałało. Nawet jeśli tak się stanie, niewątpliwie spowoduje to utratę gwarancji, jeśli zostanie wykryta.

Jestem rozczarowany, widząc, że Sony planuje bardziej ekskluzywne oferty, ponieważ ogranicza to tylko wybór konsumenta. Strategia jest oczywiście obosieczna, ponieważ utrzymanie ogólnej jakości może być trudne. Można też się zastanawiać, ile ekskluzywnych ofert może obsłużyć rynek bez zmniejszania sprzedaży.
John A.

Koordynacja nawigacji
Kupiłem PlayStation 5s i Xbox Series S w dniu premiery. PlayStation 5, Xbox dla mojego syna i PlayStation 5 dla mnie.

Zainteresował się PlayStation 5 w ciągu miesiąca i sprzedał (nie sprzedał go dla zysku w żaden sposób, mogę dodać). Czuł, że nie ma żadnych przyzwoitych gier, które uzasadniałyby jego istnienie, więc wrócił na PlayStation 4.

Jego seria Xbox również została zapomniana i nie była używana od świąt. Znowu z tych samych powodów co PlayStation 5 i wrócił na Xbox One.

Znudził mu się Game Pass i spędzał więcej czasu na badaniu gier niż na graniu w nie. Podobnie jak to, co robię w Netflix!

W każdym razie w marcu były jego urodziny i zdecydował, że chce mieć komputer do gier, więc został oddany do adopcji.

Żartobliwie kupiłem mu komputer, a teraz spędza czas grając w Minecrafta na maszynie za 1000 funtów. I tutaj gram tylko w SNES z lepszą grafiką z moim najmłodszym synem.
Ka Tate
Obecnie gram: James Pond 2: RoboCod i Goof Troop

GC: Po co używać Xbox One, jeśli posiadasz Xbox Series S, niezależnie od tego, czy są jakieś nowe gry, czy nie?

Wyślij swoje komentarze na adres: [email protected]

Najlepsza przekąska
Czytałem Inbox o używaniu punktów Microsoft Rewards do płacenia za Game Pass Ultimate, jest inny sposób.

Pringles ma promocję na szansę wygrania Xbox Series X za każdym razem, gdy kupisz lampę Pringles, więc dostałem małe pudełka za 85 pensów.

Jeśli nie wygrasz, otrzymasz Ultimate Token na tydzień.

Możesz wymienić dwa żetony na gospodarstwo domowe, ale zawsze możesz podać numer znajdujący się na dole pudełka komuś innemu, kto może go zrealizować za Ciebie / Ja to zrobiłem i masz siedem miesięcy za 23,80 GBP. Ludzie, których nigdy nie jadłem, przekazałem je do banku żywności.
Cassius

Dziel się i ucz
Chciałem tylko podziękować Inbox / Underbox za pomocne porady Microsoft Rewards, dobrej społeczności GC za informacje.

Najbardziej pomocna była świadomość, że punkty nie mają daty ważności, ale wykorzystane kupony nie wygasają. Możesz też podarować punkty na konto, zakładając grupę rodzinną.
Symondo

Brak zmiany
Chciałbym podziękować GameCentral za zatrzymanie mnie Czytelnicy od 2014 roku Nawet na miejscu. Chodziło o 30-dniową blokadę PSN w PlayStation 3.

Powodem, dla którego ci dziękuję, jest to, że widzę kogoś, kto miał problem z innym graczem w PSN, który również został zablokowany. Mój artykuł pojawił się, gdy szukał pomocy w rozwiązaniu swojego problemu.

Po przeczytaniu Najnowsza funkcja czytnikaSzokujące jest to, że jeśli chodzi o system zgłaszania żalu firmy Sony, nic się nie zmieniło Sześć lat!

Że osoba, która pierwsza zgłosiła, niezależnie od tego, czy reporter pierwotnie się myliła, otrzyma pozornie zablokowaną drugą, co jest bardzo złe!

Po rozegraniu stosu gier na PlayStation 3 i kupieniu tego, co zostało na mojej liście życzeń, sprzedam konsolę później i już nigdy nie wrócę.

Jeśli chodzi o zwroty na końcu każdego artykułu, nigdy nie dostałem PlayStation 4, PS Vita ani PlayStation 5. Zamiast tego: „Wróciłem na Nintendo”. Tęskniłem za Wii U i dostałem nowy 3DS XL, a teraz posiadam Switcha.

Aha, i nie widziałem ponownie odtwarzacza, z którym mam problem …
LeighDappa

Wyglądają na bardzo drogie
GC, możesz być w stanie odpowiedzieć na to pytanie lub czytnik GC, ale właśnie poszedłem do Currys PC World i kupiłem głośnik Samsung Q50T Dolby Atoms i tylne głośniki. Teraz wiem, że Xbox Series X obsługuje Dolby Atoms i w tej chwili nie obsługuje PlayStation 5. Wychodzenie i kupowanie Xbox Series X do kilku gier, które obsługują, nie jest tego warte, ale zacznie się wkrótce, gdy Xbox Series X zaczyna wypuszczać swoje gry.

Ale gdyby Sony tego chciało, czy mogło je obsługiwać prostą aktualizacją, czy też musiał to być PS5 Pro po uruchomieniu? Oglądałem piłkę nożną / filmy na Sky w Dolby Atmos, co jest naprawdę fajne i gdyby było obsługiwane w grze, byłoby niesamowite.
David

GC: O ile nam wiadomo, chodzi głównie o płacenie Dolby za licencję, ale nie jesteśmy ekspertami w dziedzinie audio, więc zostawimy to komuś do potwierdzenia.

Martwe gry
Ciekawie jest zobaczyć narrację, że Sony jest obecnie źródłem branży gier. Rozumiem, dlaczego ludzie są tak zdenerwowani zamykaniem sklepów z grami na PlayStation 3 i PS Vita, ale dopiero po tym, jak pozwolę, by moja początkowa reakcja przeszła … (Kogo obchodzą sklepy internetowe na dwie martwe konsole?).

Wyczerpałem umysł i pomyślałem, że ze względu na skutki pandemii ludzie powinni bardziej niż zwykle polegać na starych urządzeniach i grach lub (co jest bardziej prawdopodobne), że zawsze jest duża liczba ludzi.
Kto wciąż gra na tych urządzeniach, nie jestem tego świadomy!

Myślę, że mój pogląd na gry w ciągu ostatnich trzech i pół dekady zawsze polegał na namiętnym przyglądaniu się nowym konsolom i grom, zamiast spoglądać wstecz. Myślę, że to jeden z powodów, dla których Game Pass, choć dla wielu jest tak cenny, nigdy mi się to nie podobało.

Widzę teraz, że Sony dokonało sprytnej zmiany w zamykaniu sklepów, ponieważ ludzie reagowali, a to z pewnością nie mogło być niczym innym, jak tylko dobrą rzeczą. Pokazuje, że są co najmniej na tyle elastyczni, aby akceptować notatki i nie są całkowicie stworzeni z arogancji … być może.

Jeśli chodzi o brak komunikatów Sony, nie zauważyłem wiele, dopóki nie zobaczyłem, że ludzie o tym tutaj mówią. W magicznej krainie Iain (gdzie mieszkam) widziałem tylko, że była pandemia. Jest mniej nowych gier, których potrzebuję, ale świat nie jest na swoim normalnym miejscu, więc bardzo się cieszę, że mogę poczekać i zobaczyć, co jeszcze. Jeśli chodzi o połączenie od Sony, cieszę się, że pozwolili swoim grom przemówić do głosu i zanim gry zaczną się pojawiać, dopiero wtedy otrzymają mój ognisty werdykt!
Arcade jest idealne

GC: Co więcej, ludziom nie podoba się pomysł, że gry wideo znikają w próżni, gdy firma wyłącza serwer.

Poczta przychodząca również ransuje
Widzę, że napisałeś o szaleństwie w NFT w swojej skrzynce odbiorczej, więc pomyślałem, że będziesz zachwycony To. Zwierzak rządzi na blockchainie. Zaczęło się w 2017 roku i podczas szaleństwa NFT obrazy skał były w obiegu warte dziesiątki tysięcy dolarów.
Natychmiast

GC:

Przepraszam, jeśli to brzmi jak naprawdę głupie pytanie. Czy musisz najpierw zarejestrować się w subskrypcji Game Pass, zanim będziesz mógł odebrać którąkolwiek z nagród, co oznacza, że ​​utworzenie podstawowego konta Game Pass nie wystarczy?
Alec Kazem

GC: Tak naprawdę nie używamy Game Pass, ale jesteśmy pewni, że czytelnik może pomóc.

Gorący temat na ten tydzień
Motyw Skrzynki odbiorczej na ten weekend został zasugerowany przez czytelnika Watsona, który prosi Cię o wyobrażenie sobie zupełnie nowej bijatyki z twoimi ulubionymi postaciami.

Gdybyś mógł stworzyć bijatykę z postaciami z innej gry, filmu, programu telewizyjnego lub komedii, co by to było i jak działałoby? Czy myślisz, że jest jakaś realna szansa, że ​​to się wydarzy i czy naprawdę czujesz, że doprowadzi to do dobrej gry?

Możesz dołączyć pomysły na crossover, takie jak Marvel Vs. Capcom oraz odpowiednik Super Smash Bros. , Ale postaraj się, aby Twoja sugestia była względnie ugruntowana, z listą możliwych do opanowania postaci oraz rozsądnych ruchów i funkcji.

Wyślij swoje komentarze na adres: [email protected]

Mały nadruk
Nowe aktualizacje Skrzynki odbiorczej pojawiają się każdego dnia tygodnia wraz z przychodzącymi wiadomościami na gorące tematy weekendowe. Listy czytelników są używane na podstawie wartości merytorycznej i mogą być modyfikowane pod względem długości i treści.

Możesz także przesłać swoją funkcję czytnika od 500 do 600 słów w dowolnym momencie, które, jeśli zostaną użyte, pojawią się w następnym dostępnym polu weekendowym.

Możesz również zostawić swoje komentarze poniżej i nie zapomnij o tym Śledź nas na Twitterze.

Jeszcze : Weekendowy gorący temat, część 1: Najdłuższy czas spędzony w grze dla jednego gracza

Jeszcze : Weekendowy gorący temat, część 2: Najdłuższy czas spędzony w grze dla jednego gracza

Jeszcze : Skrzynka odbiorcza do gier: Xbox Game Pass na Switch, nadzieje Dragon Age 4 i wątpliwości dotyczące PlayStation Plus Video Pass

Śledź Metro Games na Świergot I napisz do nas na [email protected]

Więcej historii takich jak ta Zajrzyj na naszą stronę z grami.

READ  Pozytywna ocena zaworu w sprawie patentowej regulatora pary