Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Konsola Xbox z okazji 20-lecia Microsoftu ujawniona wcześniej

Kontroler z okazji 20. rocznicy jest zaskoczony X-Box Wyróżnione w Best Buy.

Microsoft Publikuje tweety z konsolą spowitą ciemnością, ale lista Best Buy pokazuje, że konsola jest w pełni oświetlona.

Oficjalne konto Xbox na Twitterze opublikowało w środę zdjęcie ciemnej konsoli z komunikatem „20 lat grania w twoje ręce”, ale nie udało się zobaczyć żadnych szczegółów.

Jednak lista Best Buy pokazuje konsolę i zawiera jej szczegółowy opis.

Zwiastun kontrolera bezprzewodowego Xbox

„Zainspirowany stylami i innowacjami z przeszłości, ten kontroler bezprzewodowy Xbox z okazji 20-lecia edycji specjalnej zapewnia to, co najlepsze z ostatnich 20 lat” — czytamy w liście.

„Ma półprzezroczystą czarną konstrukcję z żywymi zielonymi detalami, które pozostają wierne stylowi charakterystycznemu dla Xbox, a przemyślanie zaprojektowane przyciski i hybrydowy D-pad umożliwiają precyzyjną i taktyczną rozgrywkę”.

Oprócz zielonego przycisku Xbox konsola ma zielone tylne uchwyty, które zapewniają wygodniejszą rozgrywkę.

Konsola z okazji 20. rocznicy to najnowsza z serii kolorowych konsol w edycji specjalnej, które firma Microsoft wydała od czasu premiery Xbox Xbox X i S.

W sierpniu ogłosił, że uruchomi Specjalna edycja konsoli Forza Horizon 5 Wykonany z przezroczystego błyszczącego żółtego plastiku. Następnego dnia ogłoszono wtedy nowe Kontroler Xbox Elite Series 2 Halo Zainspirowany zbroją Master Chiefa.

Wcześniej w sierpniu ogłosił również Edycja specjalna Aqua ShiftDostępny teraz w cenie 69,99 USD, występuje w charakterystycznym niebieskim kolorze, który daje efekt „migotania”.

w czerwcu Trzy nowe projekty dla konsol Xbox Series X/S Wydany w celu powiązania z filmem Space Jam: A New Legacy.

W marcu Xbox ogłosił dwa kolejne kolory konsoli, a mianowicie Kamuflaż elektryczny Volt i Daystrike.