Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Konami potwierdza powrót Silent Hill

Konami potwierdza powrót Silent Hill

W końcu to się dzieje. Dziesięć lat po ostatniej pełnej grze Silent Hill, seria survival horrorów przedstawia długo oczekiwany pełny skład.

Przyszłość serii Silent Hill zostanie ujawniona w tym tygodniu – w środę o 22:00 tutaj w Wielkiej Brytanii.

„Czy w swoich burzliwych snach widzisz to miasto?” Urzędnik Silent Hill Świergot Konto jest dziś wieczorem. „Najnowsze aktualizacje serii Silent zostaną ujawnione podczas transmisji #SilentHill w środę, 19 października o godzinie 14:00 czasu polskiego”.

Eurogamer Newscast: Czy zakup Activision Blizzard o wartości 68 miliardów dolarów zostanie zablokowany?

Masahiro Ito przesłał dalej reklamę, która pracowała nad kilkoma wpisami w serii Silent Hill jako projektant potworów i dyrektor artystyczny.

Czego więc oczekujemy? Cóż, w ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy różne plotki o projektach Silent Hill w fazie rozwoju – chociaż nie ma nic bardziej konkretnego niż niedawne pojawienie się w zeszłym miesiącu czegoś o nazwie „Silent Hill: The SMS”, które pojawiło się na koreańskiej tablicy ocen gier wideo.

osobno , Ciągle krążą plotki o remake’u Silent Hill 2, który według kilku raportów jest opracowywany przez studio Layers of Fear Bloober Team. pozorny grafika koncepcyjna A strzały Z tego projektu wyciekł również online.

Nasze wyraźne potwierdzenie kilku projektów Silent Hill w fazie rozwoju pojawiło się na początku tego miesiąca, kiedy Reżyser Silent Hill, Christoph Gans, mówił o „kilku zespołach” pracujących nad „kilkoma grami”. Powrót w 2020 roku, gadanie menedżera Zasugerowałem Czas „robić nowe” [Silent Hill movie]Może o tym też usłyszymy w środę?

W tej chwili Konami ma plik Strona zwiastuna Silent Hill Do obejrzenia – co widać poniżej. Więcej informacji znajdziesz w środę o 22:00 czasu brytyjskiego.

READ  Tales Of Arise to najszybciej sprzedająca się gra z serii