Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dyrektor Splinter Cell Edition odszedł z Ubisoft

Dyrektor Splinter Cell Edition odszedł z Ubisoft

David Greville, następny reżyser komórka odłamkowa Remake, odszedł Ubisoft 11 lat później ogłosił.

W poście na Linkedin powiedział, że „czas (dla niego) wyruszyć na nową przygodę”.

Grivel pracował w Ghost Recon Future Soldier w Ubisoft Paryż przed przejściem do Ubisoft Toronto pracować nad Czarna lista torrentów SplinterA Zabójca doktryny samotność, Far cry 4, 5, 6, a ostatnio nadchodzący remake Splinter Cell.

zwiastun startowy | Czarna lista torrentów Splinter

Ubisoft oficjalnie potwierdził w grudniu ubiegłego roku, że tak było Praca nad remake’iem Splinter Cellgra akcji z ukrycia, która została wydana po raz pierwszy w 2002 roku jako X-Box Ekskluzywny.

Powiedział, że gra została przebudowana przy użyciu silnika Snowdrop – który też działa podzielić Służy do budowy Awatar: Granica Pandory A Nadchodząca gra Star Wars od Ubisoft– „Dostarczenie wizualizacji i rozgrywki nowej generacji oraz dynamicznego oświetlenia i cieni, z których znana jest seria”.

odkryty Wcześniej w tym roku Czego obecnie szuka Ubisoft Toronto Rekrutacja Scenarzysta aktualizujący fabułę oryginalnej gry dla „współczesnej publiczności”.

Historia Splinter Cell obraca się wokół bohatera Sama Fishera, agenta black ops w tajnym ramieniu amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, Echelon III.

VGC zostało ujawnione w październiku ubiegłego roku Że Ubisoft ma zielone światło na pierwszą dużą grę Splinter Cell od dekady.

Źródła rozwoju poinformowały nas, że tytuł wszedł do produkcji jako sposób na odzyskanie publiczności sfrustrowanej ostatnimi próbami ożywienia serii komórka A VR spacje.

Po raporcie VGC twierdzono, że Ubisoft Możesz zainspirować się serią Hitman IO Interactive W nadchodzącej grze Splinter Cell.