Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kolejny światowej klasy park rozrywki przechodzi na bardziej wszechstronny dress code dla członków zespołu

Oba zdjęcia należą do Universalu

Według raportu z Orlando SentinelUniversal Orlando Resort zaktualizował zasady dotyczące ubioru członków zespołu, aby były bardziej inkluzywne.

Związane z: Universal ostrzega fanów, że zostaną zbanowani, jeśli nie polubią ET

Universal Orlando Resort
Źródło: uniwersalny

Niedawno rozmawialiśmy o istotnej zmianie ubioru członków zespołu w Universal Studios Japan. Niektóre z tych zmian obejmowały usunięcie tagów „męskich” i „żeńskich” dla mundurów oraz umożliwienie pracownikom wszystkich płci noszenia mundurów w dowolnym stylu. Teraz, jak potwierdził Orlando SentinelUniversal Orlando Resort również dokonał fundamentalnych zmian w swoim ubiorze.

„Universal Orlando łagodzi zasady dotyczące ubioru pracowników, aby umożliwić członkom zespołu wszystkich ras noszenie widocznych tatuaży oraz noszenie makijażu i lakieru do paznokci, zgodnie z kopią nowej polityki przesłanej do Orlando Sentinel”.

Globalni członkowie zespołu
Źródło: uniwersalny

Te zmiany są podobne do zmian, które widzieliśmy w ubiorze w Disney Parks na początku tego roku. Zmiany w ubiorze członków obsady Disneya obejmowały dopuszczenie widocznych tatuaży, fryzur uwzględniających płeć, lakieru do paznokci i nie tylko. O wszystkich tych zmianach możesz przeczytać tutaj.

Związane z:Alarmy działają, ponieważ Universal ewakuuje gości ze sklepu

Nie ma informacji, czy te zmiany dotyczące ubioru zostaną w tej chwili wprowadzone w Universal Studios Hollywood.

Birds of Prey kontra Universal Orlando
Źródło: uniwersalny

ten Orlando Sentinel Bardziej szczegółowo opisano zmiany wprowadzane do ubioru w Universal Orlando Resort, gdzie stwierdza się:

„Wcześniej firma nie zezwalała na widoczne tatuaże dla pracowników wchodzących w bezpośrednią interakcję z gośćmi, a wytatuowani pracownicy musieli je zakrywać. Podręcznik pracownika wykazał, że pracownikom płci męskiej nie wolno nosić makijażu poza określonymi funkcjami rekreacyjnymi i wolno im było nosić przezroczysty lakier do paznokci.

Zaktualizowane wytyczne dotyczące tatuażu są najbardziej szczegółowe z trzech. Potencjalni członkowie zespołu muszą ujawnić potencjalnie widoczne tatuaże podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a tatuaże nie mogą znajdować się na ich twarzy, szyi, głowie lub rękach, z wyjątkiem pojedynczej opaski zamiast obrączki.

Wytyczne mówią, że kandydaci na stanowiska wymagające interakcji z gośćmi mogą otrzymać tylko mniejsze tatuaże „z zamkniętymi i wyciągniętymi dłońmi”, które nie zawierają treści „obraźliwych, kontrowersyjnych lub niespójnych z marką Universal”. Nie ma ograniczeń co do liczby widocznych tatuaży personelu, ale rękawy z tatuażami są niedozwolone, a członkowie zespołu z tatuażami podobnymi do rękawów muszą je zakrywać.”

Zmiany te nie powinny umniejszać ani umniejszać wciągających wrażeń oferowanych w Universal Orlando Resort.

READ  Divine Diversions: filmy i programy telewizyjne

Powiedz nam, co myślisz o zmianach dotyczących ubioru członków zespołu Universal Orlando Resort w komentarzach poniżej..

Chcesz zarezerwować wakacje w Universal Resort? Możemy pomóc, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.