entertainment

Kolejny światowej klasy park rozrywki przechodzi na bardziej wszechstronny dress code dla członków zespołu

Oba zdjęcia należą do Universalu

Według raportu z Orlando SentinelUniversal Orlando Resort zaktualizował zasady dotyczące ubioru członków zespołu, aby były bardziej inkluzywne.

Związane z: Universal ostrzega fanów, że zostaną zbanowani, jeśli nie polubią ET

Universal Orlando Resort
Źródło: uniwersalny

Niedawno rozmawialiśmy o istotnej zmianie ubioru członków zespołu w Universal Studios Japan. Niektóre z tych zmian obejmowały usunięcie tagów „męskich” i „żeńskich” dla mundurów oraz umożliwienie pracownikom wszystkich płci noszenia mundurów w dowolnym stylu. Teraz, jak potwierdził Orlando SentinelUniversal Orlando Resort również dokonał fundamentalnych zmian w swoim ubiorze.

„Universal Orlando łagodzi zasady dotyczące ubioru pracowników, aby umożliwić członkom zespołu wszystkich ras noszenie widocznych tatuaży oraz noszenie makijażu i lakieru do paznokci, zgodnie z kopią nowej polityki przesłanej do Orlando Sentinel”.

Globalni członkowie zespołu
Źródło: uniwersalny

Te zmiany są podobne do zmian, które widzieliśmy w ubiorze w Disney Parks na początku tego roku. Zmiany w ubiorze członków obsady Disneya obejmowały dopuszczenie widocznych tatuaży, fryzur uwzględniających płeć, lakieru do paznokci i nie tylko. O wszystkich tych zmianach możesz przeczytać tutaj.

Związane z:Alarmy działają, ponieważ Universal ewakuuje gości ze sklepu

Nie ma informacji, czy te zmiany dotyczące ubioru zostaną w tej chwili wprowadzone w Universal Studios Hollywood.

Birds of Prey kontra Universal Orlando
Źródło: uniwersalny

ten Orlando Sentinel Bardziej szczegółowo opisano zmiany wprowadzane do ubioru w Universal Orlando Resort, gdzie stwierdza się:

“Wcześniej firma nie zezwalała na widoczne tatuaże dla pracowników wchodzących w bezpośrednią interakcję z gośćmi, a wytatuowani pracownicy musieli je zakrywać. Podręcznik pracownika wykazał, że pracownikom płci męskiej nie wolno nosić makijażu poza określonymi funkcjami rekreacyjnymi i wolno im było nosić przezroczysty lakier do paznokci.

Zaktualizowane wytyczne dotyczące tatuażu są najbardziej szczegółowe z trzech. Potencjalni członkowie zespołu muszą ujawnić potencjalnie widoczne tatuaże podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a tatuaże nie mogą znajdować się na ich twarzy, szyi, głowie lub rękach, z wyjątkiem pojedynczej opaski zamiast obrączki.

Wytyczne mówią, że kandydaci na stanowiska wymagające interakcji z gośćmi mogą otrzymać tylko mniejsze tatuaże „z zamkniętymi i wyciągniętymi dłońmi”, które nie zawierają treści „obraźliwych, kontrowersyjnych lub niespójnych z marką Universal”. Nie ma ograniczeń co do liczby widocznych tatuaży personelu, ale rękawy z tatuażami są niedozwolone, a członkowie zespołu z tatuażami podobnymi do rękawów muszą je zakrywać.”

Zmiany te nie powinny umniejszać ani umniejszać wciągających wrażeń oferowanych w Universal Orlando Resort.

READ  Anthony Borowski z Queer Eye opowiada o „najważniejszym posiłku dnia”

Powiedz nam, co myślisz o zmianach dotyczących ubioru członków zespołu Universal Orlando Resort w komentarzach poniżej..

Chcesz zarezerwować wakacje w Universal Resort? Możemy pomóc, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment