Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Corey Taylor zastanawia się nad „przeklętą tragedią” śmierci Joeya Jordisona

Nazywa to „przekleństwem tragedii”.

Joey Jordison i Corey Taylor

Autor: Scott ColothanOpublikowano 2 godziny temu

Kapitan Slipknot Corey Taylor po raz pierwszy wypowiedział się publicznie o śmierci Joeya Jordisona.

Perkusista i członek założyciel Slipknot Joy Jordison zmarł „spokojnie we śnie” 26 lipca 2021 roku w wieku zaledwie 46 lat. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Pojawiając się w tym tygodniu na SiriusXM Trunk Nation z Eddiem Trunk, Corey został zapytany, jak poradził sobie ze śmiercią Joeya Jordsona.

Corey powiedział: „To było trudne, stary. Naszym głównym zmartwieniem była wyraźnie jego rodzina, więc od razu skontaktowaliśmy się, aby upewnić się, że wszystko w porządku, aby dać im znać, jeśli czegoś od nas potrzebują, mogli całkowicie zapytać”.

„To taka cholerna tragedia. Był za młody i był zbyt utalentowany, by tak to stracić”.

Komentując odejście Joey’a Jordisona z Slipknot w grudniu 2013 r., Corey powiedział: „Wiem, że wiele osób kwestionuje okoliczności, które doprowadziły do ​​jego nieobecności w zespole, i nie będziemy o tym rozmawiać, na przykład, ponieważ Wolałbym mówić o jego dziedzictwie, czyli o tym, że pomagał w tworzeniu tego zespołu, wszyscy walczyliśmy o to, by tam pozostać i iść dalej.

„Tylko fakt, że go tu teraz nie ma, wciąż – nadal nie mogę w to uwierzyć”.

Corey Taylor i Joey Jordison w 2008 roku

Slipknot początkowo powiedział, że Joey Jordison opuścił zespół z „powodów osobistych”, ale w styczniu 2014 roku Joey wydał oświadczenie, że nie opuścił zespołu.

„Chcę jasno powiedzieć, że nie opuściłem SlIPKNOT” – napisał wtedy Joey. „Ten zespół jest moim życiem od 18 lat i nigdy nie zrezygnuję z nich, ani z moich fanów. Ta wiadomość zaszokowała mnie i zaszokowała tak samo jak to wszystko”.

Po opuszczeniu Slipknot, Joey Jordison założył Scar The Martyr, Vimic i Sinsaenum.

Po śmierci Joeya Slipknot i członkowie zespołu Corey Taylor, Jim Root i Shawn „Clun” Krahan zmienili swoje profile w mediach społecznościowych na czarne obrazy na cześć zmarłego perkusisty.

READ  Obejrzyj zwiastun nowego filmu „Chrissie Hynde śpiewa z Bobem Dylanem”

Zamaskowani metalowcy Ewana udostępnili później ośmiominutowe wideo na cześć Joeya i napisali: „Nasze serca są z rodziną i bliskimi Joey’a w tym czasie straszliwej straty. Sztuki, talentu i ducha Joey’a Jordisona nie można powstrzymać ani powstrzymać.

„Wpływ Joeya na Slipknot, nasze życie i muzykę, którą kocham, jest niezmierzony. Bez niego nie byłoby nas tam. Opłakujemy jego stratę z całą rodziną Slipknot.

„Kochamy cię, Joey.”

Slipknot i bardziej nieprzekonujące:

Slipknot Shawn „The Clown” to nieprzekonujący zakład

Perkusista #6, Shaun Crahan z Slipknota, ujawnił światu swoją nową srebrną maskę klauna, gdy zamaskowany metalowiec Ewan wykonał premierę utworu „Unmasked” w maju 2019 roku. Fotograf.

Ujawniono Tobiasza Kuźnię Ducha (aka Papa Emeritus)

Otoczony przez bandę niezidentyfikowanych ogrów, Tobias Forge przez lata przyjmował wiele papieskich przebrań. Od różnych wcieleń od Papa Emeritus do kardynała Copia. Tak, Tobias Forge bez maski na rozdaniu nagród Grammy w 2019 roku.

Mick Thompson z Slipknot ujawniony

Maska hokejowa Slipknot #7 Mick Thomson Metal Hockey jest tak fajna, że ​​praktycznie nie zmieniła się od lat. Racja to Mick Thompson bez maski, który krążył po ulicach Nowego Jorku w 2019 roku, zanim Slipknot pojawił się w Jimmy Kimmel Live.

TYŁ NIE JEST ZAWIEDZONY

Bardzo enigmatyczny gitarzysta, który nosi na głowie wiadro Kentucky Fried Chicken, ujawnił swoją prawdziwą tożsamość na wydanym przez siebie albumie „Pike 13.” z 2013 roku. Przejmująco przedstawia młodszego Bucketheada – prawdziwe nazwisko Brian Carroll – bez maski i obejmującego swojego zmarłego ojca.

Ujawnił się Jay Weinberg ze Slipknot

Perkusista Slipknot Jay Weinberg i jego juta maska. Po prawej diabelnie przystojny Jay Weinberg bez maski. Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, aby zastąpić zmarłego Joeya Jordisona, który niestety zmarł w 2021 roku.

READ  Fani wściekli na zmiany w książce mogą zostać uspokojeni

Pan Wilson ujawnił Slipknota

Obrotowa Maska nr 0 Slipknota zmieniła się drastycznie w 2019 roku z jego masek czaszki i tradycyjnych masek przeciwgazowych na prawie oszpeconą ludzką maskę Palpatine’a z czarnymi szatami. Racja to Sid Wilson bez maski na premierze Slipknot: Day Of The Gusano w Beverly Hills.

Wes Borland od Limp Bizkit jest zdemaskowany i bez makijażu

Wes Borland, gitarzysta Limp Bizkit, przypominający kameleona, nieustannie tworzy nowy wygląd występów zespołu na żywo. Łącząc maskę ze słabo narysowanym makijażem, ten subtelnie zmysłowy wygląd jest jak skrzyżowanie Salvadora Dali, Jokera i szalonego arystokraty. Oto Wes Borland bez maski i makijażu na sesji zdjęciowej w 2017 roku.

Corey Taylor z Slipknot Unmasked

8 Wokalistka Slipknot Corey Taylor przekształciła się w złą przezroczystą maskę w 2019 roku. Jako lider Stone Sour – i prawdopodobnie najpopularniejszy członek Slipknot – chyba że przez ostatnie dwie dekady mieszkałeś pod kamieniem, ja Będę dobrze wiedział, jak Cory wygląda jak Taylor bez maski.

Blothar zdemaskowany

Po przedwczesnej śmierci piosenkarza Oderusa Urungusa (znanego również jako Dave Brockie) w 2014 roku, GWAR rekrutuje Blothara – znanego również jako Michael Bishop – na ich nowego lidera, który jest dostarczany wraz z okładką krążka. Po prawej Blothar bez maski i dziwnego kostiumu przemawia na TED Talk w 2015 roku.

Alessandro Venturella z Slipknot ujawniony

Maska basisty Slipknota Alessandro „Alexa” Venturelli zmieniła się z maski z worka na maskę z wytłaczanej miedzi w 2019 roku. Urocza klasa po prawej to Alessandro Venturella bez maski.

Paul Stanley z KISS Unmasked i bez makijażu

Wraz z Gene Simmons, Paul Stanley był członkiem KISS od jego powstania w 1973 roku, a alter ego The Starchild pozostało niezmienne przez cały ten czas.

Ujawniono Jim Root Slipknota

Gitarzysta Slipknot nr 4, Jim Root, nosił maskę błazna przez całą swoją karierę, z niewielkimi zmianami w jej projekcie. Po co zmieniać doskonałość?! Jim Root jest natychmiast rozpoznawalny nawet bez maski dzięki bujnej, krzaczastej brodzie.

READ  Bryan Cranston i Aaron Paul wystąpią gościnnie w ostatnim sezonie „Better Call Saul”

Nergal z Behemoth jest zdemaskowany i bez makijażu

Jedna z głównych kinowych atrakcji Download Festival 2019, czarny polski behemot dzwonu śmierci – prowadzony przez przerażającego wokalistę Nergala – zawsze zdobił oszałamiający makijaż na scenie, tworząc mistyczną aurę. Po prawej Adam Nergal Druski bez makijażu na sesji podpisywania albumów.

Były perkusista Slipknot, Chris Finn, jest nieprzekonujący

Zanim wyszedł ze Slipknot w nieco wyczerpujących warunkach w kwietniu 2019 r., Chris Finn nosił fałszywą maskę nr 3 – znaną jako Maska Pinokia. Po prawej Chris Fehn bez maski na premierze Shawn Clown Crahan „Officer Downe” w 2016 roku.

Jen Simmons z KISS Unmasked i bez makijażu

Na scenie Gene Simmons w charakterystycznym makijażu przyjmuje postać Szatana.

Eric Singer z KISS Unmasked i bez makijażu

Po śmierci nieżyjącego już wielkiego Erica Carra w 1991 roku nowy perkusista Eric Singer nie przyjął postaci Foxa. Zamiast tego ożywił postać oryginalnego perkusisty Petera Criss’a The Catman.

Tommy Thayer z KISS Unmasked i bez makijażu

Dołączając do KISS na stałe w 2002 roku, Tommy Thayer wskoczył prosto do butów na wysokim obcasie Ace’a Frehleya i zajął się projektowaniem makijażu dla The Spaceman.

Wykryto nieznanego ducha ghula

W marcu 2017 roku szwedzki muzyk Martin Persner udostępnił wideo, w którym twierdzi, że był wcześniej nieznanym wilkołakiem w duchu zwanym Omega. Po siedmiu latach opuścił zespół w lipcu 2016 roku.

Usłysz, jak wszystko kołysze się na Kerang! radio. Pobierz naszą darmową aplikację i słuchaj online przez inteligentny głośnik („Play Kerrang! Radio”) oraz w telewizji Freeview 717.