Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kino sprzeciwia się opóźnionej reformie po tym, jak House wysyła do Senatu ustawę o prawach do głosowania – Mubasher | Wiadomości z USA

Kino Kirsten Wskazała – lub po prostu potwierdzone Presja Demokratów na zmianę przepisów Senatu, aby umożliwić uchwalenie przepisów dotyczących praw wyborczych, jest już skazana na niepowodzenie.

W przemówieniu wygłoszonym na posiedzeniu Senatu na krótko przedtem Joe Biden Miał przybyć na Kapitol, aby spróbować przeforsować sprawę, senatorze z Arizony Powiedział: „Ponieważ nadal popieram te ustawy, nie będę popierać odrębnych środków, które zaostrzają podstawową chorobę podziału, która dotyka nasz kraj”.

Te odrębne działania będą obejmować uchylenie lub zmianę klauzuli opt-out, zasady, która upoważnia mniejszość poprzez ustalenie progu 60 głosów dla większości aktów prawnych.

Senat jest podzielony 50-50 i jest przez niego kontrolowany Demokraci krzyż cum, Kamala Harris. Senatorowie demokratyczni reprezentują znacznie więcej wyborców niż senatorowie republikańscy, na co często zwracają uwagę zwolennicy opóźniania reform.

Demokraci, którzy opowiadają się za zmianami, wskazują również, że ustawodawstwo federalne jest potrzebne, aby przeciwdziałać republikańskim próbom ograniczenia głosowania wśród mniejszości, które mają tendencję do faworyzowania Demokratów, za pomocą restrykcyjnych przepisów stanowych.

Kwestionowane są również przepisy dotyczące tłumienia wyborców, takie jak: Republikanie kto wspiera? Donald Trump Wielkie kłamstwo o oszustwach wyborczych ma na celu umieszczenie sojuszników na kluczowych stanowiskach i ułatwienie odwrócenia wyników wyborów.

Jednak Senema i jej kolega są umiarkowani Rezydencja Joego, w Zachodniej Wirginii, pozostała niezachwiana przeciwko opóźnianiu reform — chociaż obaj popierają jakąś formę federalnej ochrony praw wyborczych.

Obawiają się konsekwencji zepsutych napraw, jeśli i kiedy Republikanie cofają pokój, co może się zdarzyć jeszcze w tym roku. Niektórzy obserwatorzy sugerują, że jest to naiwne, jak podają Republikanie Mitch McConnell, człowiek, który z konstytucjonalizmu uczynił sztukę trudną, prokrastynacja może zepsuć się dynamiką.

Tak czy inaczej, bez Kina i Mansionu, wszystkie wysiłki Bidena i przywódcy większości w tej sprawie, Chuck Schumer Nowy Jork, skazany.

READ  Trump News - Najnowsze: Donald Trump ponosi poważną porażkę w sprawie Mar-a-Lago Papers, gdy staje się obraźliwy wobec Kanye Ally