Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Khalil Rahman opowiada się za Sadafem Kanwalem – Rozrywka

Opublikowany w 02 sierpnia 2021 09:13

Khalil Rahman przemawia za Sadafem Kanwal

Islamabad (online): W mediach społecznościowych pojawił się ostatnio klip z aktorką Sadaf Kanwal, w którym zapytano ją o jej opinię na temat feminizmu oraz o to, czy kobieta w naszym społeczeństwie jest uciskana, czy nie.

Odpowiedziała: „Nie sądzę, aby kobiety były uciskane, myślę, że są bardzo silne i czuję się bardzo silne i ty też powinieneś czuć to samo. Aurat March i feminizm to zupełnie inna dyskusja”.

Pod naciskiem prezentera Sadaf nadal wyrażała swoją opinię na temat ruchu feministycznego i powiedziała: „Nasza kultura to nasz mąż, jeśli jestem żonaty, powinnam wiedzieć jako żona, gdzie trzymać rzeczy męża i powinnam go wyprasować. ubrania, które zwykle noszę.” Ale to właśnie powinna robić żona. Powinnam wypolerować mu buty i powinnam wiedzieć, co chce jeść i kiedy chce jeść, ponieważ to mój obowiązek jako żony i to właśnie widziałam dorastając.

Oświadczenia Sadafa rozprzestrzeniły się w różnych serwisach społecznościowych i wywołały ostrą krytykę ze strony niektórych szkół myślenia.

Pisarz Khalil Rahman Qamar, w odpowiedzi na krytykę wypowiedzi Sadafa, powiedział: „Sadaf Kanwal nikomu niczego nie narzucał, wszystko, co robi w swoim domu dla męża, jest dla niej aktem osobistym. jeśli kobieta robi takie rzeczy swojemu mężowi, to wcale nie jest złe, Sadaf Kanwal nie powiedział nic złego, ludzie mogą robić, co chcą. Nikt nie ma prawa krzyczeć i narzucać nikomu swoich zasad”.

READ  Sędzia Rinder pochwalił organizację charytatywną Hibs za zapewnienie bezpieczeństwa ukraińskim sierotom w Szkocji