Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kevin M. Flaherty 1965-2021 | Wiadomości, sport, praca

NOWE MIDDLEtown – Kevin Michael Flaherty, 56 lat, zmarł spokojnie we wtorek rano, 5 października 2021 r., w swoim domu.

Urodził się 26 sierpnia 1965 w Youngstown jako syn Thomasa i Mary Ellen McCree Flaherty.

W 1984 ukończył szkołę średnią Springfield i pracował jako producent opryskiwaczy dla SA Comunale.

Kevin był członkiem Poland Lodge 766 F&AM, strażakiem-ochotnikiem Springfield Township i służył w radzie lokalnego okręgu szkolnego Springfield.

Wolny duch Kevina, humor i zamiłowanie do spotkań towarzyskich były zaraźliwe. Był pasjonatem spędzania czasu na świeżym powietrzu, lubił polować, łowić ryby i grać w golfa. Lubił oglądać piłkę nożną i wspierać swoją ukochaną Notre Dame w walce z Irlandczykiem z Millerem Lite w ręku.

Oprócz długich godzin pracy, poświęcił swój czas na szkolenie Joe, Jenny i Kevina w piłce nożnej Little Tiger, piłce nożnej młodzieżowej Springfield i piłce nożnej młodzieżowej, a także z dumą pełnił funkcję menedżera sprzętu piłkarskiego w Springfield przez 13 lat.

Wraz ze swoją ukochaną żoną, byłą Lynn Goddard, którą poślubił 5 listopada 2005 roku, opuścił rodziców w New Middletown; jego syn Kevin Augustus Flaherty z New Middletown; pasierb, Joe Andrew (Nicole) i Rusk z Boardman; pasierbica Jenny Lynn Worsk (narzeczony Lazarus) z New Middletown; dwóch braci, Tim (Janet) Flaherty z Pickerington i Thomas J. Flaherty, Jr. z Springfield; i dwie siostry, Kathleen (Jason) Jackson z Delaware, Ohio i Colin (David) Crich z Cortland; wiele kochających siostrzenic i siostrzeńców; Wnuk jest w drodze.

Jego śmierć poprzedzili dziadkowie, jej teściowa Helen; I jego wierny towarzysz Luca.

Lynn i jego rodzina chcieliby szczególnie podziękować swojej społeczności, rodzinie i przyjaciołom za całą miłość i wsparcie podczas tej długiej podróży.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się o godzinie 14.00 w niedzielę 10 października 2021 r. w domu pogrzebowym Davisa Bakera w Boardman z udziałem wielebnego Stephena Zieglera. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu w Petersburgu.

READ  „Hojność ludzi była nierealna”

Przyjaciele mogą dzwonić od południa do 13:45 w niedzielę przed nabożeństwem w domu pogrzebowym.

Darowizny finansowe mogą być wysyłane do rodziny na stypendium, które ma zostać ustanowione na nazwisko Kevina.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)