sport

Kevin M. Flaherty 1965-2021 | Wiadomości, sport, praca

NOWE MIDDLEtown – Kevin Michael Flaherty, 56 lat, zmarł spokojnie we wtorek rano, 5 października 2021 r., w swoim domu.

Urodził się 26 sierpnia 1965 w Youngstown jako syn Thomasa i Mary Ellen McCree Flaherty.

W 1984 ukończył szkołę średnią Springfield i pracował jako producent opryskiwaczy dla SA Comunale.

Kevin był członkiem Poland Lodge 766 F&AM, strażakiem-ochotnikiem Springfield Township i służył w radzie lokalnego okręgu szkolnego Springfield.

Wolny duch Kevina, humor i zamiłowanie do spotkań towarzyskich były zaraźliwe. Był pasjonatem spędzania czasu na świeżym powietrzu, lubił polować, łowić ryby i grać w golfa. Lubił oglądać piłkę nożną i wspierać swoją ukochaną Notre Dame w walce z Irlandczykiem z Millerem Lite w ręku.

Oprócz długich godzin pracy, poświęcił swój czas na szkolenie Joe, Jenny i Kevina w piłce nożnej Little Tiger, piłce nożnej młodzieżowej Springfield i piłce nożnej młodzieżowej, a także z dumą pełnił funkcję menedżera sprzętu piłkarskiego w Springfield przez 13 lat.

Wraz ze swoją ukochaną żoną, byłą Lynn Goddard, którą poślubił 5 listopada 2005 roku, opuścił rodziców w New Middletown; jego syn Kevin Augustus Flaherty z New Middletown; pasierb, Joe Andrew (Nicole) i Rusk z Boardman; pasierbica Jenny Lynn Worsk (narzeczony Lazarus) z New Middletown; dwóch braci, Tim (Janet) Flaherty z Pickerington i Thomas J. Flaherty, Jr. z Springfield; i dwie siostry, Kathleen (Jason) Jackson z Delaware, Ohio i Colin (David) Crich z Cortland; wiele kochających siostrzenic i siostrzeńców; Wnuk jest w drodze.

Jego śmierć poprzedzili dziadkowie, jej teściowa Helen; I jego wierny towarzysz Luca.

Lynn i jego rodzina chcieliby szczególnie podziękować swojej społeczności, rodzinie i przyjaciołom za całą miłość i wsparcie podczas tej długiej podróży.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się o godzinie 14.00 w niedzielę 10 października 2021 r. w domu pogrzebowym Davisa Bakera w Boardman z udziałem wielebnego Stephena Zieglera. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu w Petersburgu.

READ  Z Włoch w Mancini do Polski w Suzie: czarne konie Euro 2020

Przyjaciele mogą dzwonić od południa do 13:45 w niedzielę przed nabożeństwem w domu pogrzebowym.

Darowizny finansowe mogą być wysyłane do rodziny na stypendium, które ma zostać ustanowione na nazwisko Kevina.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment