Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Justin Theroux dołącza do Costara Logana Polisha, aby przeprowadzić inspekcję Wybrzeża Moskitów

Przejął rolę, którą Harrison Ford rozpoczął w niedocenianym dramacie Mosquito Coast z 1986 roku.

49-letni Justin Theroux popisał się okrutnym wyglądem swojej gwiazdy filmowej w piątek wieczorem, kiedy dołączył do niego w Queens w Nowym Jorku przy swoim nowym serialu w Apple TV +, którego reżyserem był 19-letni Logan Polch, w którym gra. Córka ekranu.

Aktorzy pomagali w promowaniu programu z nagrodami, który odbył się w kinie samochodowym z powodu trwającej pandemii.

Nowy projekt: Justin Theroux, lat 49, uczestniczy w nadchodzącym programie FYC w Apple TV + + The Mosquito Coast w piątek wieczorem w Queens ze swoim polskim aktorem Loganem

Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreśla jego aksamitną marynarkę, która jest widoczna na jego eleganckiej klapie.

Pod spodem miał cienką czarną kurtkę i białą koszulę z lekkim daszkiem.

Amerykański aktor psycho dopełnił swój wygląd czarnymi dżinsami i błyszczącymi czarnymi skórzanymi butami.

Wydawało się również, że zachował szorstką brodę i był dobrze zachowanym dobrem, którego praktykował w serii.

Czarny tył: Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreśla jego aksamitną kurtkę, która jest widoczna na jego eleganckiej klapie.  Miał na sobie także czarną kurtkę, spodnie i skórzane buty

Czarny tył: Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreślał jego aksamitną marynarkę z elegancką klapą. Miał na sobie także czarną kurtkę, spodnie i skórzane buty

Na tej samej stronie: Wygląda na to, że Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, dostał tę samą uwagę na temat noszenia wszystkich czarnych ubrań.

Na tej samej stronie: Wygląda na to, że Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, dostał tę samą uwagę na temat noszenia wszystkich czarnych ubrań.

Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, najwyraźniej dostał tę samą uwagę na temat noszenia całkowicie czarnych strojów.

Miała na sobie grubą czarną koszulę, zapiętą do końca na guziki, z rękawami sięgającymi do połowy przedramion.

Aktorka dopasowała ją do czarnych spodni i założyła z nią niski komplet białych butów.

Chociaż jej postać ma kruczoczarne włosy w serialu, nosiła je w blond bobie.

Aby uczcić show, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z przeszłości z rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż na resztę serii przeniosła się do Meksyku.

Napisał „FBF to The First Day on the Mosquito Coast (w Kuma natch)”, żartobliwie przypominając fanom o „Nastrój swoje magnetowidy!” Tydzień przed premierą Apple TV +.

Zostaje sfotografowany, gdy opiera się o pikap w niebieskim kombinezonie, podczas gdy Gabriel Bateman, który gra swojego syna na ekranie, stoi na skraju małego łóżka.

Jego zaufany pies Kuma również dostał miejsce, a uroczy szary piesek usiadł na jego krześle pomiędzy nimi.

BTS: Aby uczcić występ, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z czasów rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż później przeniosła się do Meksyku.

BTS: Aby uczcić występ, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z czasów rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż później przeniosła się do Meksyku.

wkrótce:

Już wkrótce: „FBF na pierwszy dzień na Wybrzeżu Moskitów (w Kuma natch)” napisał, żartobliwie przypominając fanom, że „ustawcie sprzęt wideo!”. Przed premierą Apple TV + za tydzień

Cutie Pie: Jego zaufany pies Kuma również powinien usiąść, a nawet śliczny szary pies siedział na swoim krześle w grupie pomiędzy okresami zabawy

Kitty Pie: Jego zaufany pies Kuma również powinien usiąść, a nawet śliczny szary pies siedział na swoim krześle w grupie pomiędzy okresami zabawy

Justin ma rodzinne powiązania z Wybrzeżem Mosquito, ponieważ jego wujek, słynny pisarz Paul Theroux, napisał oryginalną powieść z 1981 roku.

Legendarny reżyser Peter Weir przekształcił powieść w film o tym samym tytule z 1986 roku, w którym główną rolę zagrał Harrison Ford z Helen Mirren i River Phoenix.

Film otrzymał mieszane recenzje krytyków i był jednym z najmniej zarabiających filmów Forda, ale pozostał zwolennikiem przez wiele lat, a później został ponownie oceniony przez krytyków.

Justin, który również okazjonalnie pracuje jako scenarzysta, występuje teraz w serialu na podstawie powieści w roli głównej, który zawiera luźne elementy biograficzne z życia jego wujków.

Zwiastun serii, wydany na początku tego miesiąca, przedstawia Justina jako „genialnego wynalazcę i radykalnego idealistę” Allie Fox, który ucieka przed współczesnym życiem w Stanach Zjednoczonych, by zabrać swoją rodzinę do Meksyku.

Wygląda na to, że był ścigany przez policję federalną i lokalną za przestępstwo, które pozostaje tajemnicą, chociaż jego (polska) córka rozmawia przez telefon z agentem FBI w przyczepie.

Justin wyjaśnił: „ Myślę, że po prostu chce, aby wszystko spadło na jego plecy i przez pełnomocnika, także jego rodzinę ” Targowisko próżności Postęp w tym miesiącu.

Mogliśmy często widywać elementy tego gościa podczas pandemii, kiedy wszyscy uciekli z Nowego Jorku i chcieli kupić miejsce na północy stanu. To on posuwa się znacznie dalej. Myślę, że jest trochę słodko-gorzki, że nie został rozpoznany.

Może to tylko jego ego. Sposób, w jaki potraktował go swoim życiem, sprawia, że ​​mówi: „To wszystko, bijemy. Przekroczymy granicę i rzucimy granat na nasze ramię, bo Ameryka się skończyła”.

Uważa się, że serial jest powieścią pół-przedoryginalną, chociaż do tej pory ujawniono niewiele szczegółów dotyczących fabuły powieści.

Niedoceniony: film jest półpremierowym filmem i Peter Ware z 1986 roku, w którym wystąpił Harrison Ford i był jednym z filmów posągu w kasie.  Kadr z Wybrzeża Moskitów

Niedoceniony: film jest półpremierowym filmem opowiadającym o powieści i Peter Ware z 1986 roku, w którym wystąpił Harrison Ford i był jednym z kasowych filmów posągu. Kadr z Wybrzeża Moskitów