Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

6 złych filmów z 2020 roku

4. Jeż Sonic (Film z maskotką gry wideo z lat 90.)

„W jaki sposób przygodowa saga o tajemniczym jeżu walczącym z armiami kosmitów zmieniła się w dziwną podróż między parą? pickup i handel? „W bezbramkowym przekomarzaniu się z patrolem autostrady?”

– David

5. Ostatnia rzecz, jakiej chciał (Film na podstawie powieści Joan Didion)

W ostatniej scenie [director Dee] Reese całkowicie ignoruje fabułę książki Didiona i zmienia zakończenie, aby jakoś było mniej sensowne. Pozostaje lepka, nierozerwalna plątanina. „

– Sophie Gilbert

6. Doolittle (Najnowszy film Doctor Center, który mówi do zwierząt)

„Czasami jest to niesamowite, tylko dlatego, że to taka katastrofa. Przesadą byłoby powiedzieć, że Doolittle ma fabułę”.

– David

Odwiedź ponownie ten tydzień. Zobacz kilka godnych uwagi zdjęć z całego świata, których kuratorem jest nasz starszy redaktor, Alan Taylor.

czyta. Nowy dziennik Michela Zonnera, Płacz w H-martW tym tygodniu bada związek między jedzeniem a żalem.

w tym tygodniu Książki informacyjne Nowa ulotka literacka poświęcona wypaleniu.

Zegarek. Czas na zdobycie Oscarów: sugerujemy obejrzenie groźba (Wynajem online), Mank (Netflix), beduin (Hulu lub wypożyczalnia online), jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Koniec sezonu Marvela Sokół i Zimowy Żołnierz Streamuj w Disney + już dziś. Krytyczka Sophie Gilbert pisze, że serial „był w stanie odwrócić dziesiątki lat wyczerpującej debaty na temat spuścizny białych postaci”.

Sophie przejrzała również dwa ostatnie programy kryminalne, które warto wyemitować: HBO Mare East Town Przybijając jej wizerunek społeczności Delaware, podczas gdy AMC Gangi Londynu To brutalny, ale wciągający film.

Słuchać. Kiedy należy zdjąć maskę? Nasi gospodarze omawiają w tym tygodniu stan środków ostrożności dotyczących COVID-19 Dystans społeczny Podcast.

Szukasz czegoś lżejszego? Zmyj podłogi w stylu Tiny Turner, Prince’a i nie tylko: pisarka Hannah Giorgis przygotowuje playlistę wiosennych porządków. Słuchaj na Spotify.

READ  Top 10 Netflixa: „Wiedźmin” ma niesamowitą publiczność streamerów

Weź głęboki oddech. To jest weekend. Do zobaczenia w poniedziałek.