Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John Daniel Notton Jr., Polska, Ohio Pogrzeb

John Daniel Notton Jr., Polska, Ohio Pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – John Daniel Natton, Jr., 71 lat, zmarł w niedzielę 22 maja 2022 r.

Urodził się 15 stycznia 1951 roku w Youngstown w stanie Ohio. I urodził się jako syn Marjorie Stop Natton, Sr..

Dan ukończył Liceum Urszulanek i Uniwersytet Stanowy w Youngstown w 1969 roku, gdzie był członkiem bractwa Theta C.

Odszedł z IBM po 40 latach sprzedaży.

Dan jest właścicielem i operatorem centrum fitness Club South i baru Chaser w Portman od 22 lat. Jest założycielem Spin for Cure i zebrał 1 milion dolarów dla American Cancer Society. Jego hojność dla potrzebujących nigdy nie pozostała niezauważona.

W jesienne niedziele Dan lubi oglądać swój dzień w Browns. Jego największą przyjemnością jest spędzanie czasu z rodziną, a zwłaszcza chodzenie na wszystkie imprezy sportowe dla wnuków.

Dan pozostawił swoją żonę, Joan Stanish, którą poślubił 8 lipca 2006 roku; Jego czworo dzieci, John Daniel (Sarah) Notton z Youngstown, Jeff (Kimberly) Notton z Portman, Brian (Christina) Notton z Strongville i Joel (Jack) Risbeck z Salem; ośmioro wnucząt; Jedna siostra, Kathleen (Timothy) Loomis z Canfield; Brat Terence (Carol), pochodzący z Wirginii i szwagier Karen Natton z Canfield.

Jego śmierć poprzedziła siostra Mary Joe Natton i brat Thomas Natton.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w środę, 1 czerwca w godzinach 15:00 – 19:00. Higgins – Domy pogrzebowe Reardonów Kaplica Portman-Confield.

Pogrzeb chrześcijański odbędzie się w czwartek 2 czerwca o godz. 11.00 o godz. 10:15 w kościele św. Karola.

Zamiast kwiatów ofiary materialne mogą być w formie darowizn na rzecz New Lease on Life, 2773 Midlothian Boulevard, Strothers, OH44471.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja około 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.