Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dlaczego polskie CV ERC dotyczy Mickelsona – FIA ERC

Dlaczego polskie CV ERC dotyczy Mickelsona

Po zdobyciu drugiego miejsca za Aleksiejem Lucianem w meczu otwarcia sezonu 2021 FIA Rajdowych Mistrzostw Europy, Andreas Mickelson chciał, aby Arlene wznowiło 77. Rajd Polski.

Przed rajdem w Mikołajkach Norwegia miała ograniczoną wiedzę na temat swojego Toxford WRT டாkoda Fabia Rally 2 Evo i nigdy nie stawiała swojego czeskiego rywala według własnych upodobań.

„Byłoby dla mnie trochę łatwiej, gdybyśmy zaczęli od systemów, które mam teraz, ale nauczymy się z tego” – powiedział Mickelson. „Zrobiłem dużo kilometrów na டாkodzie, ale nie tak bardzo na szutrze, tylko dwa poziomy na Sardynii. Nadal uczę się trochę o samochodzie, jak działają w nim zmiany i ostatecznie my dojadę tam.”

Komentując wydarzenie, Mickelson powiedział: „Rajd Polski zawsze był bardzo interesujący, zawsze będzie miał bardzo szybkie drogi biegowe i bardzo trudne na drugim przejeździe. Myślę, że jechaliśmy o wiele mądrzej w porównaniu do dwóch Rosjan [Lukyanuk and Nikolay Gryazin]. Wprowadziliśmy dzisiaj kilka zmian w ustawieniach, które poprawiły moje wyczucie samochodu na tych szybkich, płynnych drogach, ale jest jeszcze wiele innych przed nami, więc muszę ciężko pracować nad testami przed Lipają, aby znaleźć system, który wygodny. . ”

Po zdobyciu maksymalnie pięciu maksymalnych punktów dziennych w nodze, Mickelson jest pięć punktów za Lukiem na pozycjach tytułowych.

READ  Ukraina twierdzi, że blokada na polskiej granicy dobiegła końca