Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jedna trzecia graczy Xbox Deathloop nie pokonała samouczka

Deathloop okazał się popularnym dodatkiem do Game Pass po tym, jak w końcu pojawił się na Xbox w zeszłym miesiącu, ale dane o osiągnięciach sugerują, że prawie jedna trzecia graczy nie była jeszcze w stanie odblokować swojego pierwszego osiągnięcia.

Wiemy, że niektórzy Osiągnięcia Deathloop To było Buggy dla wielu osób, ale nadal spodziewamy się, że ponad 67% graczy przeszło przez krótki samouczek otwierający grę, aby odblokować pierwsze osiągnięcie na liście. Jednak według danych o osiągnięciach Xboxa tak właśnie jest, ponieważ wydaje się, że jedna trzecia graczy nie uruchomiła jeszcze ringu, nie mówiąc już o jego zepsuciu.

Jedna trzecia graczy Deathloop nie odblokowała pierwszego osiągnięcia

Pętla śmierci Dzień dobry, Czarna Szczelina! Osiągnięcie Odblokowuje się zaledwie kilka minut gry, pod koniec liniowego samouczka, który uczy podstawowych ruchów i mechaniki. Wydaje się jednak, że około jedna trzecia wszystkich graczy na Xboksie nie dotarła tak daleko, aby osiągnąć swoje pierwsze tajne osiągnięcia związane z fabułą. Często zdarza się, że współczynniki odblokowywania zostają nieco zakłócone w grach później Już wkrótce w Game Passponieważ ludzie mogą swobodnie skakać i skakać według własnego uznania, ale wciąż zaskakujące jest to, że tak wielu graczy nie ma nawet niewielkiego wpływu na grę.
To też nie jest całkiem dziwna gra na Xboksa, a jeśli na to spojrzymy Odpowiednik Pucharu PlayStation, widzimy też 13% graczy bez odblokowania. Być może wynika to z podobnego efektu po Dołącz do PS Plus we wrześniuponieważ jest mało prawdopodobne, aby ludzie odwrócili się od pełnej ekskluzywnej ceny, a liczba ta z pewnością spadnie do zaledwie 8% o Osiągnięcia Steam. Gracze śledzeni w naszych witrynach naturalnie osiągają znacznie lepsze wyniki, tylko 3% graczy TA, 1% na TrueTrophies i 0,4% na Osiągnięcia TrueSteam Brakuje tego pierwszego nauczyciela.

READ  Gdzie kupić Min Min Super Smash Bros. amiibo

Zaskoczony, widząc, że tak wielu ludziom nie udaje się dotrzeć na ring, aby oddać Deathloopowi właściwy strzał? A może byłeś jednym z wielu, którzy odbili grę przed odblokowaniem czegokolwiek? Dowiedzmy się!