Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blizzard mówi, że serwery Overwatch 2 cierpią z powodu „masowego ataku DDoS”

Blizzard mówi, że serwery Overwatch 2 cierpią z powodu „masowego ataku DDoS”

Aktualizacja 10.05.22: Na uruchomienie Overwatch 2 nadal wpływają ataki DDOS, z drugim wpływem na grę.

Tak twierdzi reżyser gry Aaron Keeler, który opublikował post Świergot wczesnym rankiem (czasu brytyjskiego), aby powiedzieć, że jego zespół będzie „pracował całą noc”, aby przywrócić grę do sieci.

„Robimy stały postęp w kwestiach związanych z serwerem i stabilnością, a także pracujemy nad drugim atakiem DDoS” – napisał Keeler. „Wszyscy jesteśmy na pokładzie i jedziemy całą noc. Dziękujemy za cierpliwość – przekażemy więcej informacji, gdy będą dostępne”.

O statusie Overwatch 2 będziemy Was informować dzisiaj.


Oryginalna historia 4/10/22: Blizzard twierdzi, że serwery Overwatch 2 doświadczają „masowego ataku DDoS”, uniemożliwiającego graczom dostęp do nowo uruchomionej gry.

Gracze zgłaszali niespodziewane błędy serwera i trudności z dołączeniem do gier Overwatch 2 przez cały wieczór po dzisiejszej premierze free-to-play, a niektórzy twierdzą, że czekają kolejki do 40 000 innych graczy.

że Tweetuj wcześniej Mike Ybarra, szef Blizzarda, Przyznaję dzisiejsze problemy z serwerem, ale nie sugeruje, że mogą one być wynikiem czegokolwiek innego powodującego problemy w dniu premiery. [them] w zabawie”.

Jednak Ybarra ma teraz Opublikuj tweeta z obserwacją Co sugeruje, że na dzisiejszą premierę Overwatch 2 wpływają złośliwe działania osób trzecich. „Niestety jesteśmy świadkami masowego ataku DDoS na nasze serwery” – napisał. „Zespoły ciężko pracują nad łagodzeniem/zarządzaniem. Powoduje to wiele problemów z awariami/połączeniem”.

Overwatch 2 – zwiastun premierowy.

Dedykowane kanały społecznościowe Overwatch 2 Blizzarda pozostają nieco mniej pouczające. Bieżące dzisiejsze problemy z serwerem są krótko odnotowane w pliku Znane problemy Post Wkrótce po uruchomieniu, ale żadne dalsze aktualizacje nie zostały udostępnione.

Będę aktualizować historię w miarę jej rozwoju.

READ  NVIDIA Ada Lovelace napędza procesory graficzne GeForce RTX 40, aby były dwa razy szybsze niż energochłonne dla wzmacniaczy