Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nazwa Need for Speed ​​2022, data premiery i przecieki ekranu na liście sprzedawców

Mniej niż 24 godziny do długo oczekiwanego ujawnienia gry EA i najnowszego dewelopera Need for Speed, pełna nazwa, a także data premiery, wyciekły z ekranów online.

Wszystko odbywa się przez plik istniejącyjest nadal obecny w japońskim sklepie Neowing – który, zakładając jego autentyczność (prawdopodobnie biorąc pod uwagę charakter aktywów i zawartych w nim szczegółów), potwierdza prawie wszystkie poprzednie plotki krążące na temat gry w ostatnich miesiącach.

Pierwsza to nazwa Need for Speed: Unbound, która odpowiada Raport od Insider Gaming Pod koniec września, podobnie jak w przypadku daty premiery Neowing podanej 2 grudnia br.

Eurogamer Newscast: Czy Google Stadia zawsze było skazane na porażkę?

Ponadto obsługiwane są pola Grafika i Zrzuty ekranu w menu Plik Zgłoś się w kwietniu Że nowa gra Need for Speed ​​połączy fotorealizm z „elementami animacji”, a towarzysząca reklamie mówi, że gra odbędzie się w Lake Shore – zgodnie z wcześniejszymi twierdzeniami, że będzie osadzona w fikcyjnej wersji Chicago, znanej jako Lake Shore City.

Ten sam zwiastun (przetłumaczony przez Google) odnosi się do „nowego zestawu narzędzi pełnego aktywnych efektów wizualnych i dźwiękowych, w tym Burst Nitrous, nowego niesamowitego przyspieszacza prędkości”, a także skupia się na dostosowywaniu, w tym „unikalnych okładkach i wycięciach” dla pojazdy , a także współczesny hip-hop z udziałem takich artystów jak A$AP Rocky i AWGE.


Na liście Neowing pojawiły się wyciekające ekrany i grafika.

Lista Neowing dotyczy wydania na PlayStation 5 i chociaż nie wspomina się o innych platformach, od dawna mówi się, że nowy Need for Speed ​​​​prześcignie PlayStation 4 i Xbox One na rzecz PS5, Xbox Series X/S i PC .

Biorąc pod uwagę, jak wygodne są wszystkie elementy, które mają teraz na swoim miejscu, wydaje się wysoce wątpliwe, czy informacje na liście nie są poprawne, ale wszystko zostanie ujawnione jutro 6 października o 8 rano PDT / 17:00 CST w EA The Next Need for Speed ​​oficjalnie daje odsłonięcie.

READ  Jaguar X-Type królowej Elżbiety II, którym jeździła po Windsor Estate, sprzedaje się za 43 000 funtów