Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Japoński magazyn Nintendo Dream może drażnić nową grę

Zdjęcie: Nintendo

Kirby i zapomniana kraina Pojawia się na Switchu w marcu, ale okazuje się, że Nintendo może mieć więcej planów na różową puchę w najbliższej przyszłości.

Według tłumaczenia użytkownika Twittera Dededaio (Jak zauważył VGC), nadchodzące 21 lutego wydanie japońskiej publikacji Nintendo Dream prawdopodobnie ujawni nową grę. Wydaje się niejasne, czy będzie to kolejny tytuł Kirby’ego, czy ogólnie „nowa gra”, ale biorąc pod uwagę, że 2022 przypada 30. rocznica tej wspaniałej maskotki – istnieje możliwość, że będzie to temat Kirby’ego.

Oto pełne tłumaczenie zwiastuna tego styczniowego wydania Nintendo Dream, wraz z obrazem tego samego klipu z Kirbym i przyjaciółmi:

„Nowa wersja zostanie wydana w poniedziałek, 21 lutego, a oprócz szczegółowych wiadomości o Kirby i Zapomnianej Krainie, dołączyliśmy również nową grę, której się nie spodziewaliśmy!… Mam wrażenie tytuł zostanie ogłoszony.”

Użytkownik Nintendo Live Maksy Poniższe uwagi dotyczą powyższego tłumaczenia:

Dość ważny wiersz pominięty w tłumaczeniu to „przepraszam, jeśli nie jest” (przepraszam, jeśli nie jest) [announced]). Miejmy nadzieję, że coś zostanie ujawnione, ale wydaje się, że nie ma żadnej gwarancji. Rozumiem, że niekoniecznie będzie to gra Kirby’ego. ま か!? の 新 作 タ ト ト brzmi jak „Nowy tytuł w tym” [series]!? Technicznie rzecz biorąc, słowo „seria” nie jest wymienione, więc „Nowy tytuł do tego!?” byłoby dokładniejsze, ale ja Zakładam Ta seria jest implikowana”.

W zeszłym tygodniu Nintendo drażniło niektórych Nadchodzące działania na 30. rocznicę Kirby’ego Powiedział także fanom, aby „czekali na wiadomości dotyczące działań #Kirby30” – więc tak, prawdopodobnie będzie to ekscytujący rok dla różu.

READ  2023 BMW M3 Touring (G81). przegląd PH

Co chciałbyś zobaczyć dalej z serii Kirby? Zostaw swoje myśli poniżej.