Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gurman: Apple przygotowuje „największą gamę nowych produktów sprzętowych w swojej historii” na sezon jesienny

Apple pracuje nad kilkoma nowymi produktami, które mają zostać wprowadzone na rynek jesienią tego roku i Bloomberg’s Mark Gorman Mówimy, że będzie to „największa partia” nowych urządzeń, jakie Apple wprowadził w swojej historii.


W swojej najnowszej pracy „Power On” wiadomościGorman wyjaśnia, że ​​Apple pracuje nad Cztery nowe iPhone’y (iPhone 14iPhone 14 Max iPhone 14 Proi iPhone 14‌ Max), zaktualizowana niska wersja MacBook Pro, zaktualizowano większy ekran iMac, Nowy Mac ProZostał zaprojektowany Macbook Air, drugie pokolenie AirPods Proi Trzy Apple Watch (Seria 8, SE i Rugged), niższa klasa IPADi nowy Modele iPada Pro.

Wcześniej udostępnialiśmy szczegółowe informacje na temat wielu z tych urządzeń, a informacje o tym, czego się spodziewać, można znaleźć za pośrednictwem poniższych linków lub za pośrednictwem Dostosowany przewodnik po nadchodzących produktach Co dotyczy wszystkiego, co Apple ma ujawnić w tym roku.

Według Gormana większość nowości spodziewana jest w miesiącach jesiennych, ale istnieje możliwość, że iMac może przyjść wcześniej. Apple planuje wiosenną imprezę w marcu lub kwietniu, która będzie miała premierę iPhone 5G SE, a Zaktualizuj iPada Air Z chipem A15 i prawdopodobnie co najmniej jednym komputerem Mac.

Apple może użyć wydarzenia wiosennego, aby przesłać plik M1 Pro na inny komputer Mac, czy to iMac‌ lub Mac mini, ale większość systemu Mac OS została zaktualizowana, w tym nowa wersja Mac Pro I całkowicie naprawiony Macbook Air, jest mało prawdopodobne przed upadkiem.

Gorman spekuluje, że następny iPada Pro będzie miał m 2 Chip i ładowanie bezprzewodowe, funkcje, które sprawiają, że jest to kandydat na premierę jesienną, a nie wiosenną. Apple jednak pod warunkiem zgłoszenia regulacyjne Na dziewięć nowych iPadów i trzy nowe urządzenia Iphone modele, więc możliwe jest więcej niż jeden IPAD Może zostać zaktualizowany w wydarzeniu wiosennym.

READ  Range Rover vs Bentley Bentayga: stylowy brytyjski awanturnik

Apple planowało również wprowadzenie zestawu słuchawkowego AR/VR w 2022 roku, ale plotki sugerują, że debiut urządzenia może być odepchnięty Do 2023 roku, ponieważ nadal istnieją problemy do rozwiązania.

Wiosenna impreza Apple miała miejsce w kwietniu ubiegłego roku, więc podobny harmonogram mogliśmy zobaczyć w tym roku. Po wiosennym wydarzeniu odbędzie się w czerwcu Worldwide Developers Conference, podczas której rozpocznie się iOS 16 A macOS 13 jesienią, przy tak wielu planowanych produktach, Apple prawdopodobnie zorganizuje co najmniej dwa wydarzenia.