Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak oglądać Oleksandr Usyk v Daniel Dubois w TNT Sports Box Office, o której zaczyna się walka?

Jak oglądać Oleksandr Usyk v Daniel Dubois w TNT Sports Box Office, o której zaczyna się walka?

Ołeksandr Usyk zmierzy się 26 sierpnia z pretendentem WBA Danielem Dubois, który zmierzy się z pasami IBF, WBA i IBF wagi ciężkiej. Walka, którą fani boksu w Wielkiej Brytanii i Irlandii mogą oglądać wyłącznie na żywo Kasa sportowa TNT.

To oszałamiający pojedynek między siłą Brytyjczyka Dubois a Ukraińcem znanym ze swojej szybkości i bezwzględności, gdy ta dwójka walczy łeb w łeb we Wrocławiu.

Dubois wejdzie na ring po raz pierwszy od grudnia po pokonaniu Kevina Lireny w trzeciej rundzie przerwy.

Zwycięstwo to wcale nie było proste, gdyż 25-latek doznał kontuzji kolana i trzykrotnie przewrócił się w pierwszej rundzie.

Jego rekord to 19-1 z 18 zwycięstwami przez nokaut, a ta pojedyncza porażka nadchodzi z Joe Joyce’em w grudniu 2020 roku.

Dubois posiada obecnie drugorzędny tytuł WBA po zatrzymaniu Trevora Bryana w 2022 roku, co pozwoliło mu podjąć to obowiązkowe wyzwanie.

Usyk ma nadzieję, że wyprzedzi Dubois, a następnie skupi się na zaciętej walce unifikacyjnej wagi ciężkiej z Tysonem Furym, który zmierzy się z byłym mistrzem UFC Francisem Ngannou 28 października w Arabii Saudyjskiej.

O której godzinie Usyk zagra z Dubois?

Relacja rozpoczyna się o godzinie 18:00 czasu brytyjskiego.

Na dolnej karcie znajduje się Denis Perinchik z Ukrainy, który chce bronić swojego międzynarodowego tytułu WBO w wadze lekkiej przeciwko Szwedowi Anthony’emu Yigetowi. Gdzie indziej Hamza Shiraz zmierzy się z Ukraińcem Dmytro Mitrofanowem.

Jak oglądać Usyk v Dubois w Wielkiej Brytanii w telewizji

Usyk v Dubois to walka pay-per-view (PPV), którą można oglądać w BT TV, Virgin TV i Sky lub online przez Internet lub Aplikacja TNT Sports Box Office. Nie musisz być abonentem TNT Sports, aby kupić to wydarzenie.
  • Klienci Virgin Media TV w Wielkiej Brytanii: Klienci posiadający odbiornik TiVo i/lub V6 muszą odwiedzić sekcję On Demand i wybrać Wydarzenia na żywo; Klienci z dekoderem Virgin TV360 i/lub dekoderem strumieniowym muszą udać się do kolejki wydarzeń na żywo w systemie Pay-to-View
  • Klienci BT TV mogą przełączyć się na kanał 494 i płacić za pomocą pilota.
  • Widzowie, którzy chcą oglądać walkę online, muszą odwiedzić www.tntsports.co.uk/boxoffice Postępując zgodnie z instrukcjami dotyczącymi subskrypcji i oglądania w Internecie lub w aplikacji TNT Sports Box Office, klienci mogą oglądać na dużym ekranie za pomocą Google Chromecast i Apple Airplay. Klienci EE, Three, Vodafone i O2 oglądający online lub za pośrednictwem aplikacji TNT Sports Box Office mogą wybrać opcję dodawania płatności do rachunku za telefon komórkowy.
  • Klienci Sky mogą kupować TNT Sports Box Office na kanale 490 za pomocą pilota lub online https://www.sky.com/boxoffice/tnt
READ  William B. Hammond 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca