Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Inspirowana Chrono Triggerem gra RPG „Morze Gwiazd” rusza na Switch Holiday 2022 r

Minęło dużo czasu odkąd słyszeliśmy od Sabotage Studio o nadchodzącym RPG w stylu retro. morze gwiazd – W rzeczywistości rozmawialiśmy z twórcami i oglądaliśmy zdalne demo gry Powrót w marcu 2020 r.. Gra wyglądała absolutnie pięknie już wtedy i wydaje się, że od tamtej pory stała się jeszcze piękniejsza od kilku miesięcy.

Deweloperzy – ten sam zespół, który odpowiada za świetną platformówkę inspirowaną przeszłością prorok – Wahał się, czy w tym czasie gra na pewno trafi na Switcha, ale teraz zostało to potwierdzone Prezentacja Nintendo Indie World Sea of ​​Stars ma wypuścić twoją ulubioną przenośną hybrydę Nintendo w przyszłym roku, a konkretnie w oknie „Wakacje 2022”.

Tak, to cały rok od teraz, ale biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy w nowym zwiastunie, warto poczekać. Gra może pochwalić się nie tylko pięknym stylem pixel art, przypominającym 16-bitowe RPG (Chrono gracz jest jasnym i rozpoznawalnym kamieniem probierczym), ale zawiera również wkład muzyczny Yasunori Mitsudy, o którego pracy mogłeś słyszeć we wspomnianym Chrono graczi krzyż chrono i Nintendo Special Kroniki Xenoostrza 2.

Zdjęcie: https://www.nintendo.com/games/detail/sea-of-stars-switch/

Powiedz nam poniżej, czy już nie możesz się doczekać przyszłorocznej świątecznej uczty.

READ  Przywracanie wzroku: Niewidomi „widzą” poprzez dźwięk dzięki inteligentnym okularom