Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Informacje o aktualizacji do pierwszej dużej aktualizacji Dark Alliance są frustrująco niejasne • Eurogamer.net

Dark Alliance otrzymało dziś swoją pierwszą dużą aktualizację – i Uwagi do korekty frustrująco niejasne.

Gra fabularna The Dungeons & Dragons została wydana 22 czerwca i spotkała się z mieszanym przyjęciem, więc jest mnóstwo oczu na tę pierwszą łatkę, aby sprawdzić, czy rozwiązuje niektóre z najbardziej palących problemów w grze.

Niestety, informacje o łatkach dewelopera Tuque Games dla Dark Alliance v1.16 są dość niejasne, a gracze walczą, aby dowiedzieć się, co faktycznie robi aktualizacja.

Oto pełna lista:

  • Ulepszenia opóźnień w grze wieloosobowej.
  • Czat głosowy pozostaje włączony po powrocie do Kelvin’s Cairn.
  • Ulepszenia blokady aparatu.
  • Ulepszenia interfejsu użytkownika.
  • Ulepszenia ataków teleportacyjnych wrogów.
  • Naprawiono przypadki blokowania postępów, gdy gracz pojawia się ponownie jako umierający boss.
  • Zmiany balansu i ulepszenia łączności.

Jakie są ulepszenia interfejsu użytkownika? Jak dokładnie poprawiane są ataki teleportacyjne ze strony wrogów? I być może najbardziej irytująca kwestia w opisie patcha: zmiany balansu i ulepszenia powiązań.

Jaka równowaga się zmienia? Ta passa jest kluczowa, ponieważ Dark Alliance rozpoczął się z dość poważnymi problemami z balansem, szczególnie podczas gry solo. Ogromna ilość zdrowia wrogów oznaczała, że ​​pokonanie ich w pojedynkę, zamiast współpracy, zajęłoby dużo czasu. Czy ta łatka ułatwiła szlifowanie Mrocznego Przymierza? trudniej?

Niektórzy zgłaszali, że łatka naprawia częsty exploit związany z łupami, ale nie jest to wspomniane w notatkach. Widziałem pochwały za zmiany w łączeniu, które sprawiają, że związani wrogowie są bardziej agresywni (często po prostu stali, czekając, aż ich zaatakujesz, a nawet po prostu stali w miejscu Podczas Zaatakowałem ich.)

Wygląda na to, że Dark Alliance nadal nie ma gry łączonej, co oznacza, że ​​gracze PlayStation 4 i PlayStation 5 nadal nie mogą grać razem. Steam nadal nie cieszy się rozgrywką międzyplatformową z komputerami PC z systemem Windows 10 i konsolami Xbox. Tuque Games powiedziało, że jego intencją jest umożliwienie gry międzypokoleniowej.

READ  Podsumowanie: zapowiedzi na Fire Emblem Engage

Wygląda na to, że łatka nie pozwala na grę w drużynie z jakąkolwiek konfiguracją postaci (obecnie możesz zdobyć tylko jednego Drizzta, jednego Bruenora, jednego Catti-brie i jednego Wulfgara, co jest denerwujące). Tuque Games poinformowało, że nastąpi to wkrótce po premierze.

I dlatego! Dark Alliance doczekało się kilku ulepszeń. Jakie dokładnie są ulepszenia? Gracze próbują go rozwiązać.