Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

IFE Services to nowy dostawca rozrywki pokładowej dla Polskich Linii Lotniczych LOT

IFE Services to nowy dostawca rozrywki pokładowej dla Polskich Linii Lotniczych LOT

Oferta IFE, obejmująca również szeroką gamę popularnych programów telewizyjnych, muzyki i audiobooków, będzie wyświetlana na ekranie głównym linii lotniczej oraz w systemach audio i wideo na żądanie (AVOD) IFE.

Knutsford, Anglia – Usługi Ewy Ogłosił, że został wybrany przez Polskie Linie Lotnicze LOT Jako nowy dostawca rozrywki pokładowej (IFE).

Umowa obejmuje dostarczanie szerokiej gamy innowacyjnych i nowych treści rozrywkowych w całej flocie firmy. Pasażerowie mogą spodziewać się najnowszych premier, hollywoodzkich klasyków, a także filmów międzynarodowych i polskich, dostępnych w języku angielskim, polskim, rosyjskim i niemieckim, a także chińskim, jeśli jest to możliwe. Oferta IFE, obejmująca również szeroką gamę popularnych programów telewizyjnych, muzyki i audiobooków, będzie wyświetlana na ekranie głównym linii lotniczej oraz w systemach audio i wideo na żądanie (AVOD) IFE.

Polskie Linie Lotnicze LOT mają siedzibę w Warszawie i są flagowym przewoźnikiem Polski.

„To dla nas ogromna przyjemność zapewniać Polskim Liniom Lotniczym LOT wartościową rozrywkę na pokładzie” Powiedział Andy'ego McEwanadyrektor generalny IFE Services. „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem LOT-u nad zapewnieniem pasażerom jednej z najlepszych rozrywek dostępnych w całej Europie”.READ  Saga Wiedźmin - Czas pogardy dla Andrzeja Sapkowskiego