Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski horror wkurzył fanów Netflixa

Polski horror wkurzył fanów Netflixa

Niestety dla Marka, to nie koniec fabuły. Marek znajduje w swoim pokoju ciekawe urządzenie szpiegowskie — zrobione z kości i gałek ocznych. Dużo wymiotuje, aw jego wymiocinach są muchy… ale od tego momentu sprawy stają się jeszcze dziwniejsze.

Marek zostałby wygnany przez mnicha, przywiązany do łóżka i zmuszony do karmienia go dużymi porcjami obrzydliwie wyglądającego mięsa. O co w tym wszystkim chodzi? Może to mieć coś wspólnego z tajemniczym znakiem na piersi Marka i tym, że w jego obecności krzyże wydają się odwracać do góry nogami. Marek zdaje się myśleć o demonicznych kapłanach. Nie jest to złe dla tych duchownych, ponieważ w rzeczywistości są oni satanistycznymi kapłanami, których celem jest zamanifestowanie szatana na ziemskim poziomie. Ich kościół znajduje się na szczycie portalu do piekła, a ich celem jest przywołanie przez niego Szatana, przekształcenie jego świadomości w ludzkie naczynie i doprowadzenie do końca świata. Myślą, że ludzie są tak skorumpowani, że koniec świata jest już bliski. Szkoda Marka, że ​​musi jeść całe to obrzydliwe mięso.

Pochodzenie tego rytualnego mięsa musi na razie pozostać tajemnicą, choć można podejrzewać, że miało to coś wspólnego z ośmioma zaginionymi kobietami, o których była mowa wcześniej. Być może to sceny jedzenia mięsa sprawiły, że niektórzy widzowie sięgnęli po dramat. Pasuje to do wcześniejszych scen, w których kilku mnichów żywi się gnijącym mięsem z brudnych misek. Marek wyrywa trzonowiec z głowy, kiedy ciało wydaje się go zarazić. Wygląda na to, że w tym klasztorze nie ma mydła do naczyń.

Zabul użytkownik Twittera Dali kilka pomocnych wskazówekmówiąc: „Rada dotycząca nowego horroru Hellhole firmy Netflix: nie jedz niczego podczas oglądania”.