Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ian Lyon ujawnia kinowe efekty wizualne do „White World/Space Coupe”

Ian Lyon ujawnia kinowe efekty wizualne do „White World/Space Coupe”

Ian Lyon, dawniej członek Maxty, powraca z nowym singlem „White World/Space Coupe”.

Ta najnowsza propozycja Iana to kolejny przykład jego wszechstronności, ponieważ płynnie przechodzi między trzema różnymi głosami, zabierając nas w podróż w tym procesie. Zaczął od dostarczenia kilku stylowych piosenek rapowych, zanim ostatecznie przeszedł do alternatywnego rapu i stylu amerykańskiego.

Oprawa wizualna przedstawia historię skupioną wokół miłości, która jest dodatkowo podzielona na trzy części.

„Jestem podekscytowany, że mogę zaprezentować „White world / Space Coupe”” — napisał Ian w opisie filmu na YouTube. „Ten utwór jest silną reprezentacją mojego unikalnego stylu i brzmienia, czerpiąc inspirację z wcześniejszych brytyjskich artystów, jednocześnie przecierając bardziej międzynarodową ścieżkę.

Dodał: „Wideo opowiada historię młodego mężczyzny, który pokonuje wyzwania życia i miłości, zachowując jednocześnie siebie i swoją wizję. Sama piosenka jest refleksyjnym utworem, poruszającym tematy rozwoju osobistego, ucieczki od fałszywych przyjaciół i węży oraz znalezienia prawdziwej miłości”.

Obejrzyj wideo „White World/Space Coupe” powyżej, a więcej od Iana Leone, kliknij tutaj, aby zobaczyć jego oświetlone zdjęcia do „The Life”.

READ  Podróż Williama Shatnera w kosmos była mroczniejsza i smutniejsza, niż się spodziewał