Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Henryk J. Hank Wukowicz 1933-2023 | Wiadomości, sport, praca

Canfield — Henry J. Hanka Vukovicha, lat 90, w niedzielę 25 czerwca 2023 r. w Domu Hospicyjnym w Polsce.

Hank, jak go pieszczotliwie nazywano, urodził się 13 lutego 1933 roku w Youngstown jako syn Jana i Marii Vukovich.

Ukończył Wilson High School w 1951 roku i z dumą służył swojemu krajowi w Siłach Powietrznych.

Hank pracował jako agent Secret Service w biurze prokuratora okręgowego hrabstwa Mahoning aż do przejścia na emeryturę w 1989 roku.

Był wiernym parafianinem SS. Piotra i Pawła i był członkiem Chorwackiego Związku Braterskiego, Partii Narodowej Południowej Japonii i Weteranów Katolickich.

Hank lubił spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, spacerując po plaży na Florydzie, gdzie spędzał zimę, codziennie spacerując po Mill Creek Park, pływając łódką, jeżdżąc na nartach wodnych i snowboardzie. Najbardziej zostanie zapamiętany z kontynuacji rodzinnej tradycji gotowania, zwłaszcza jagnięciny, przez lata gotował dla wielu zawodów i ludzi ze swoim bratem Peterem.

Hank pozostawił byłą żonę Wilmę Verdinck, którą poślubił 9 maja 1970 r .; Zostawia też wielu swoich siostrzeńców i siostrzenic, których kochał.

Został poprzedzony śmiercią przez swoich rodziców; jego siostry, Helen Chiarelli i Anne Deloste; Jego rodzeństwo to John, George, Jacob, Peter i Thomas Vukovich.

Chrześcijańska Msza pogrzebowa odbędzie się w piątek, 30 czerwca 2023 r. o godzinie 11:30 w kościele Świętych Apostołów, SS. Kościół katolicki Piotra i Pawła, Covington Street w Youngstown, z księdzem Josephem Rudiacem. Grób odbędzie się na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 10:30 do 11:30 w piątek w kościele, przed Mszą św.

Rodzina Vukovich powierza opiekę nad Hankiem Domowi Pogrzebowemu Wasko w Campbell. Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.waskofamily.com, aby zobaczyć te nekrologi i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalne zawiadomienie)