Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry Styles zaprosił ukraińskich uchodźców na koncert „Love on Tour” w Polsce

Harry Styles zaprosił ukraińskich uchodźców na koncert „Love on Tour” w Polsce

Harry Styles zaprosił trzech ukraińskich uchodźców wspieranych przez Międzynarodowy Komitet Ratunkowy (IRC) na swój koncert „Love on Tour” na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie w niedzielę.

Marina, jej 13-letnia córka Daria i jej przyjaciółka Daria Kathena zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów na Ukrainie w lipcu 2022 roku i obecnie mieszkają w Sosnowcu w Polsce. Marina uczestniczyła w projekcie Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego Step to Work dla ukraińskich uchodźców w Polsce, uczestniczyła w warsztatach poruszania się po polskim rynku pracy oraz spotkała doradcę zawodowego, który zachęcił ją do realizacji celów zawodowych. Dzięki wsparciu Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego Maria jest zmotywowana do realizacji swojego marzenia o zostaniu motorniczym tramwaju.

Więcej z Variety

Marina powiedziała Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu: „Odkąd w zeszłym roku zostałam zmuszona do opuszczenia naszego domu na Ukrainie, trudno było mi przystosować się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojego 10-letniego syna. Jestem bardzo wdzięczny Harry’emu Stylesowi i Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu, którzy mnie wspierali. ”Aby kontynuować moją wymarzoną karierę w Polsce, aby dać nam możliwość zapomnienia na noc o troskach, zaśpiewać i zatańczyć na koncercie”.

Marina, Daria i Daria Kathyna należą do około sześciu milionów Ukraińców, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów i szukania schronienia w innym kraju. Międzynarodowy Komitet Ratunkowy rozpoczął działania kryzysowe w związku z wojną na Ukrainie w lutym 2022 r., współpracując bezpośrednio i z lokalnymi partnerami, aby dotrzeć do najbardziej potrzebujących. Od lutego 2022 r. Międzynarodowy Komitet Ratunkowy pracuje nad wsparciem ponad 94 000 ukraińskich uchodźców w Polsce, a także tysięcy innych w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Służby zatrudnienia oraz świadczenie różnorodnych usług edukacyjnych i ochronnych, w tym bezpiecznych miejsc dla kobiet i dzieci.

piosenkarka „jak było” Koncert „Miłość w trasie”.S Zaczęło się w 2021 roku Zakończy się we Włoszech 22 lipca.

READ  Historia miłosna Royal Tulip Polish by Bloomeffects

Najlepszy skład

Zapisz się do Biuletyn jest różnorodny. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.