Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hades trafi na urządzenia Apple za pośrednictwem serwisu Netflix w 2024 r

Hades trafi na urządzenia Apple za pośrednictwem serwisu Netflix w 2024 r

Hades, ukochany zbuntowany bohater z Supergiant Games próbujący uciec z podziemnego świata greckich mitów, w 2024 roku trafi na urządzenia Apple za pośrednictwem serwisu Netflix.

Gdy Hades pojawi się na iOS, będzie to działać bez reklam w grze, bez dodatkowych opłat i bez zakupów w aplikacji, tak jak inne gry Netflix. Będzie po prostu dostępny do grania tak jak zawsze, ale teraz na większej liczbie urządzeń z Netflixem!

My w IGN jesteśmy wyraźnie szczęśliwi, że więcej osób będzie miało szansę zagrać w Hadesa, ponieważ przyznaliśmy mu nagrodę Gry Roku 2020.

„Hades to wyjątkowa gra typu rogue-lite, która wyznacza standardy w zakresie kreatywnego łączenia różnych gatunków i wykorzystywania ich mocnych stron w celu wzajemnego uzupełniania się w nieoczekiwany sposób” – pisaliśmy o Hadesie. „Satysfakcjonująca walka oparta na drganiach w połączeniu z potencjałem Rogue-lite w zakresie przerywania gry dzięki szczęśliwemu ciągowi błogosławieństw i wzmocnień sprawia, że ​​czujesz się jak bóg.

„A przede wszystkim Hades łączy postęp narracji z pętlą rozgrywki. Nieudane przebiegi, wybór gracza i zbudowane relacje to momenty, które są wyjątkowe dla twojej rozgrywki w sposób, w jaki żadna gra wcześniej nawet nie próbowała się zbliżyć.”

Hades dołącza do innych gier dostępnych dla abonentów serwisu Netflix, takich jak Dead Cells, Tomb Raider Reloaded, OXENFREE, OXENFREE II: Lost Signals, Valiant Hearts: Coming Home, Shovel Knight: Pocket Dungeon i nie tylko.

Więcej osób grających w Hadesa z pewnością byłoby dobrą rzeczą dla Supergiant Games, ponieważ prace nad Hadesem 2, którego wczesny dostęp zaplanowano na wiosnę 2024 r., są ciężkie.

READ  Za brak układów graficznych można prawdopodobnie obwiniać górników kryptowalut

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz, jak gracz Hadesa niedawno ukończył bieg, który według wielu był niemożliwy, a także poznaj wszystkie inne ważne wiadomości z Tygodnia Geeked 2023 w serwisie Netflix.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Można go śledzić na Twitterze @Adam Pankhurst i dalej Skurcz.