Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda 365 dni Michele Morrone obejmuje Jacqueline Fernandez w Mud Mud Ke pierwsze spojrzenie: „Tu robi się gorąco”

Aktor Michele Morrone, najbardziej znany z polskiego thrillera erotycznego 365 Days, wkrótce zobaczymy, jak zadebiutuje w Indiach w teledysku, z udziałem Jacqueline Fernandez. Teaser Mud Mud Ke pojawi się 8 lutego, a utwór ukaże się 12 lutego.

Wiadomość została przekazana przez samą Jacqueline, która podzieliła się pierwszym spojrzeniem Mud Mud Ke na swoim Instagramie. Dzieląc się plakatem z piosenką, w której ona i Michele obejmują się nawzajem, Jacqueline napisała: „Gorące wiadomości! Pierwsze spojrzenie na mój nadchodzący teledysk z międzynarodową sensacją @iammichelemorroneofficial. Witamy na indyjskiej scenie muzycznej! Robi się tu gorąco !”

365 Days, przełomowy film Michele, był ogromnym sukcesem Netflixa, a platforma streamingowa podobno już zaplanowała dla niego dwa sequele.

Piosenka została skomponowana przez Tony’ego Kakkara, który będzie śpiewał ją również ze swoją siostrą Nehą Kakkar. Teledysk został wyreżyserowany przez Shakti Mohana.

W październiku w Internecie pojawiło się nagranie z sesji zdjęciowej Jacqueline i Michele. Opublikowane przez konto fanów wideo było rzekomo z Dubaju, gdzie oboje nakręcili teledysk. To wywołało spekulacje na temat wspólnej realizacji projektu.

Mówiąc o swoim debiucie w Indiach, Michele powiedział Variety: „Jestem podekscytowany wejściem w przestrzeń muzyczną w Indiach. Przyjmowanie z tak wielką miłością jest miłe. Uwielbiam wyzwania, a Mud Mud Ke stanowiło wyzwanie, które mnie ekscytowało. Dziękuję mieszkańcom tego kraju za czekanie na mój indyjski debiut”.

Przeczytaj także: Jacqueline Fernandez fotografuje z gwiazdą 365 Days Michele Morrone w Dubaju

Jacqueline również wyraziła podekscytowanie dzieleniem miejsca na ekranie z Michele i porównała indyjski debiut włoskiej gwiazdy do własnego. „Jestem zachwycony indyjskim debiutem Michele i jestem pewien, że zostanie on przyjęty przez publiczność. Przypomina mi to, jak Indie były dla mnie. Cieszę się, że wejście Michele do Indii nie będzie inne” – powiedziała. Jacqueline pochodzi ze Sri Lanki, która zadebiutowała w Bollywood z Aladdinem w 2009 roku.

READ  Batgirl zatrzymuje ruch uliczny, sprowadzając hollywoodzki hit Gotham na High Street w Glasgow