Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa polska restauracja w Lawrence, NJ Otwarcie na wynos

Oczekiwanie dobiega końca. Nowa restauracja Maximus Polish Cuisine Empire, otwierająca się w Centrum Handlowym Lawrence, rozpocznie się z jedzeniem na wynos dopiero w ten weekend. Facebook.

Poszukaj Maximusa, gdzie ostatnio była indyjska restauracja Mehek. Będzie to nie tylko restauracja, ale również sala bankietowa. Znajduje się obok nowych Starbucks, Aspen Dental, National Pools & Spa oraz City Electric Supply.

Menu na wynos jest kuszące. Spójrz poniżej.

Wygląda na to, że właściciel chciał otworzyć, ale nie był jeszcze gotowy na klientów. Chociaż zapraszają na romantyczną kolację w przyszły weekend (sobota, 12 lutego) z okazji Walentynek.

Centrum Handlowe Lawrence przeszło gruntowny remont i wita nowych najemców. Wspaniale jest znowu widzieć tętniące życiem centrum handlowe. Lidl, Auto Zone, Five Below, Dollar Tree, Plato’s Closet, rzucanie siekierą Bury the Hatchet, szkolenie psów Heavenly Hounds, Cafe Du Pain Bakery i inne już dołączyły do ​​centrum. Wkrótce pojawi się Ollie’s, a ostatnią ważną wiadomością jest to, że lokalny ulubiony, Meatheadz Cheesesteaks również zostanie tam przeniesiony za kilka miesięcy, co da im możliwość siedzenia pod dachem przez cały rok.

Polska restauracja to dobry wybór dla Lawrence Township, ponieważ ma dużą polską populację. Jestem trochę Polką, podobnie jak mój mąż, więc nie możemy się doczekać, aby spróbować.

Strona społeczności Lawrence Township na Facebooku huczała o tym i wydawała się naprawdę podekscytowana nowym otwarciem w mieście. Nie mogę się doczekać kilku pierogów. Mniam.

Strona społeczności Lawrence Township na Facebooku huczała o przyszłym dodaniu do miasta. Wszyscy wydawali się być naprawdę podekscytowani tym, że dostają w mieście coś zupełnie nowego.

Maximus znajduje się w Lawrence Shopping Centre przy 2495 Brunswick Avenue w Lawrence Township.

22 firmy, które chcemy otworzyć w hrabstwie Mercer w stanie New Jersey w 2022 r.

Hrabstwo Mercer w stanie New Jersey jest domem dla TONY wspaniałych firm (zwłaszcza lokalnie posiadanych i zarządzanych). Ale ostatnio zapytałem moich znajomych z Facebooka, które sieci handlowe i firmy, które chcieliby zobaczyć w naszej okolicy, pomogli mi sporządzić poniższą listę zawierającą wszystko, od restauracji, przez fast foody po zakupy i nie tylko… to są 22 firmy, które chcą otworzyć w hrabstwie Mercer w 2022 roku.